AK Parti aday tanıtım toplantısını iptal etti

Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, TSK ile PKK arasında yaşanan çatışmalarda 9 askerin hayatını kaybetmesi nedeniyle bu hafta sonu yapılması planlanan aday tanıtım toplantısının Recep Tayyip Erdoğan'ın kararıyla ertelendiğini duyurdu.

Ömer Çelik
Bu hafta sonu yapacağımız aday tanıtım toplantımız şehitlerimiz sebebiyle, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn @RTErdogan’ın kararıyla ertelenmiştir.
Şehitlerimizin mekanı cennet olsun.
Ülkemizi her türlü tehditten korumak için mücadelemiz kararlılıkla sürecektir.
AK Parti aday tanıtım toplantısını iptal etti
Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, TSK ile PKK arasında yaşanan çatışmalarda 9 askerin hayatını kaybetmesi nedeniyle bu hafta sonu yapılması planlanan aday tanıtım toplantısının Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla ertelendiğini duyurdu.
Türkiye Milli Savunma Bakanlığı (MSB), 12 Ocak’ta Duhok’un Amedi ilçesi sınırları içerisindeki Zap bölgesinde devam eden “Pençe-Kilit” operasyonunda PKK’lilerle yaşanan çatışmada 5 askerin hayatını kaybettiğini olduğunu, 3’ü ağır 8 askerin ise yaralandığını duyurmuştu.

Haber:Sosyal Medya-Turkiye Esnaf Gazetesi
Yerel seçimler öncesi belediye başkan adaylarını açıklamaya devam eden AK Parti’den açıklama geldi.
Çatışmalarda 9 askerin hayatını kaybetmesi nedeniyle AK Parti, 14 Ocak Pazar günü Ankara’da yapacağı aday tanıtım toplantısını iptal etti.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Bu hafta sonu yapacağımız aday tanıtım toplantımız şehitlerimiz sebebiyle, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla ertelenmiştir. Şehitlerimizin mekânı cennet olsun. Ülkemizi her türlü tehditten korumak için mücadelemiz kararlılıkla sürecektir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu