Söylemişdik!..Şimdi Haberleştiriyoruz

Söylemiştdik!..Şimdi Haberleştiriyoruz:
“Ya İOSB Yazısı Silinsin, Ya da O Yazıdan daha Yükseğe Bayrak Dikilsin!..”
Turkiye Esnaf Gazetesi olarak ilgilileri defalarca Sözlü Olarak Uyarmıştık, Şimdi Haberleştiriyoruz…
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi”nin en gözde ve en işler kavşaklarından olan İOSB Bayrak ve Flamalarının yer aldığı göbekte ki Bayrak Protokolü ve Etik Temsiliyet kusuru hala düzeltilmiyor ve duyarlı esnaf kesimlerince değişik eleştiriler dile getiriliyor.
Konuyla ilişkin eleştiri ve şikayetler ise Başakşehir ve anılan interlandı kullanan vatandaş ve esnaf kesiminden geliyor.
İOSB Bayrak ve Flamaların yer aldığı Göbeğe Dairesel olarak dizilen gönder direklerine bayrak çekilmesiyle sergilen bayrak şölenine ve görsel güzelliğine ise göbeğin tam ortasında yer alan ve üzerinde bayraklardan da yükseğe denk gelen İOSB yazısının neden olduğuna dikkat çekiliyor.
Anılan direkte ki İOSB yazısı ve İOSB logosu”nun asılan bayraklardan daha yüksekte kalması, bayrakların asıldığı zaman olması gereken temsiliyet eksikliğini gözler önüne seriyor.
Müteşebbis Heyet yönetimi döneminde Bölge Başkanlığı”ndan sorumlu olan Vali Vasip Şahin”in Bayrak ve temsiliyet protokolü ile ilgili bölge başkanlığını uyardığına da dikkat çekiliyor.
İOSB”nin Öz Yönetime geçilmesinin ardından ve İkitelli Osb yönetimine seçilen Başkan,Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyelerinin bu etik hatanın düzeltilmesiyle ilgili ise gereken çalışmanın yapılmadığı gözlemleniyor. İkitelli OSB yönetiminin bu etik hatayı en kısa sürede düzeltmesi bekleniyor.
Göbekteki bayrak temsiliyetinde ki hatanın bir an önce yetkili ve ilgililerce düzeltilip, bölgeye yakışan ve yaraşan bir çalışmanın yapılması duyarlı vatandaşlar ve esnaf camiası tarafından ivedilikle bekleniyor.
Türkiye Esnaf Gazetesi olarak konuyla ilişkin öneri ve görüşlerimizi zaman zaman sözlü olarak dile getirmemize rağmen mevcut etik hata bir türlü görülüp düzeltilmiyor. Konuyla ilişkin sözlü uyarıların ardından konuyu haberleştiriyor ve anılan etik hatanın düzeltilmesinin takipçisi olacağımızı beyan ediyoruz.

Anılan Bayrak ve Flamaların asıldığı göbekte bulunan İOSB direğinde yer alan Ya İOSB Yazısı Silinsin, Ya da o direğin tepesine Bayrağımız dikilsin.

HABER: Turkiye Esnaf Gazetesi

NOT: Konunun Takipçisi olmaya devam edeceğiz…
Görselleri İzleyin Kararı Siz Verin…

[smartslider3 slider=110]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu