Eskoop Sanayi Sitesi Meslek Yuksek Okulu İçin Start Verildi

Eskoop ve İskobir Yönetim Kurulu Başkanı ile Yedi Tepe Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Yusuf Akgün, Eskoop Sanayi Sitesi ilgili donatı ve kültürel ihtiyaçların karşılanmasına hız verildiğini söyledi.
Başkan Yusuf Akgün, Yedi Tepe Üniversitesi ve İskobir”in kurucularından olan Bedrettin Dalan ile dostluğun Ahdi Vefa anlayışı içinde devam ettiğin ifade ederek, şunları söyledi:
“Sayın Bedrettin Dalan ile bizim dostluğumuz yıllara dayanmaktadır. Bu dostluğun devamında bilindiği gibi Yedi Tepe Üniversitesinin Mütevelli Heyet Başkanlığı”nı yapmaktayım.Sayın Dalan ve Üniversite Rektörümüz ile Eskoop”ta yaptığımız istişare toplantısının ardından Eskoop yerleşkesi içinde yer alan eski adıyla Eskoop Prestij projemiz olan binamızı Yedi Tepe Ünüversitesi bünyesinde Yedi Tepe Meslek Yüksek Okulu olarak kullanmamızda anlaşma varıldı. Buna göre bu mülk Yedi Tepe Üniversitesi”ne kiraya verilmiş şekliyle burada eğitim-öğretim hizmeti vermeye devam edecek.
Bu yönde ki çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor. Girişten itibaren 6 katı kaba karkas olarak yapılan binamızı en kısa sürede eğitim-öğretim kurumuna yaraşır bir hale getirmeye başlayacağız. Yıllara dayanan bilgi, birikim ve tecrübemizle bu binamızı Allahın izniyle önümüzdeki 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı için bitmiş bir şekilde eğitim ve öğretime açmış olacağız.
Desteğini esirgemeyen ve emeği geçen her kese teşekkür eder, Yedi Tepe Meslek Yüksek Okulumuzun başta Yedi Tepe Üniversitesi ve Eskoop Ailesine, bölgemize ve de ülkemize hayırlara vesile olmasını dilerim.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu