Hamdi USTA: “Sitemizde Salgın ve Sağlıkla İlgili Sorun Yoktur”

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi”nin nadide sanayi sitelerinden Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesi”nde Covid 19 Salgınıyla ilgili her hangi bir salgın sorunun yaşanmadığı bildirildi.
Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesi Müdürü Hamdi Usta,site yönetimi başta olmak üzere site esnafının da alınan önlem ve tedbirlere titizlikle uyguladıklarını belirtiyor.
Hamdı Usta, Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sebahatdin Kayas”ın Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanlık görevi ve süreçle ilgili yoğunluktan  kaynaklı,yaşanan salgın süreciyle de Başkan Kayas”ın yoğun çalışmalarından kaynaklı Site İş ve İşlemleriyle Site Müdürü olarak kendisinin iş ve işlemleri hassasiyetle yürüttüğünü kaydediyor.
Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesi Müdürü Hamdi Usta Yönetim olarak Covid 19 Salgınıyla ilgili alınan önlem ve uygulamalara uyulup uyulmadığını sürekli kontrol ettiklerini ifade ederek, site yönetimine iş ve işlemler için gelen esnaf, üye ve ziyaretçilerle görüşmelerin güvenli mesafe kuralı içinde yapıldığını söylüyor, Hamdi Usta, kapı girişinde salgından korunma amaçlı hijyenik malzeme ve maskelerin bulunduğunu,gelenlerin maskelerini değiştirerek ilgili işlemlerin yapıldığını belirtiyor.
Site genelinde de salgınla ilgili gerekli çalışmaların periyodik olarak yapıldığını kaydeden Hamdi Usta, Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesinde çalışma mecburiyeti olan esnafların ise açıklanan önlemler çerçevesinde işlerine devam ettiklerini,yönetim olarak çalışan esnafları yakından gözlemlediklerini belirtiyor. Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesinde güvenlik ve temizlik hizmetlerinde asla bir kesintinin yaşanmadığına dikkat çeken Usta,Başta Yönetim olarak bütün esnafın bir an önce normalleşme sürecinin beklendiğini ifade ediyor. Hamdi Usta, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Hükümetinin bu son derece zorlu bir süreçten başarıyla geçtiğini belirterek, hükümetin anılan süreci son derece iyi şekilde yönettiğini ve bu hizmetleri takdirle karşıladığını ifade ederek, “Türkiye olarak bu süreci de yakın zamanda geride bırakarak, önümüzde ki aylarda normal hayata dönülmesini ümitle bekliyoruz” diyor.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu