Mutfakçılar Olağan Mali Kurulu Yoğun Katılımla Yapıldı

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi"nin sanayi sitelerinden biri olan Mutfakçılar Sanayi Sitesi"nin olgan mali kurulu Eskoop Sanayi Sitesi Atatürk Kültür Merkezi Salonunda yoğun katılımla yapıldı.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi”nin sanayi sitelerinden biri olan Mutfakçılar Sanayi Sitesi”nin olgan mali kurulu Eskoop Sanayi Sitesi Atatürk Kültür Merkezi Salonunda yoğun katılımla yapıldı.
Gerekli Nisabın sağlanmasıyla başlayan 16 maddelik Mutsan Mali Kurulu”nun açılış,selamlama,sunum ve bilgilendirme konuşmasını Mutsan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Özer yaptı.
Yönetim Kurulu tarafından sunulan Tek listeli Divan Heyeti Başkanlığı için önerilen Aziz İyiokur Divan Başkanlıgındaki Divan Heyeti Listesi oy birliği ile kabul edildi.
Divan Heyetinin yerlerini almasının ardından Divan Heyeti Başkanı İsdök Yönetim Kurulu Başkanı Aziz İyiokur divan heyeti adına genel kurulun divan heyetinin seçim kararına yönelik kısa teşekkür konuşması yaptı. Gündem maddesi uyarınca tüm şehitler için bir dakikalık saygı duruşunun akabinde istiklal marşımız okundu.Yapılan saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasının ardından 16 maddeden oluşan Mutsan Mali Kurulu gündem maddelerinin okunmasına,müzakere edilmesine,oylanıp karara bağlanmasına devam edildi.Gündem Maddelerinin büyük çoğunluğu oy birliği kabul edilip karara bağlandı.
Genel Kurula katılan üyeler gündem maddeleri uyarınca söz alarak görüş ve düşüncelerini dile getirdiler.
Mutsan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Özer Mutsan Sanayi Sitesi üyelerine her üyeye 3 artı bir ve toplamda 696 konut verilmesi ile ayrıntılı açıklamada bulundu.Başkan Özer kooperatif ve üye bilgileri gizliliklerine riayet edilmesinden kaynaklı çok fazla ayrıntılara girilemeyeceğini ifade ederek,sözü edilen konuda her üye kooperatif yönetimine gelerek hakları doğrultusunda hem kendine özel hemde kooperatifin bu konudaki çalışmasına yönelik her türlü bilgi ve belgeye ulaşabileceklerini söyledi.
Başkan Recep Özer, yaptıgı bilgilendirme konuşmasında kurulun yapıldığı dönemi içeren bu dönemde en önemli faaliyetlerinin başında Mutsan Kayabaşı arsasıyla yapılan çalışmalar süreciyle ilgili bilgi paylaşımında bulundu.Başkan Özer,şunları anlattı:
“Degerli üyelerimiz kat karşılığı hukuki sözleşmeyi, teknik şartnameyi, vaziyet planını kat planını yönetim ve denetim üyelerimiz hukukçumuz ve mimamırımızın istişaresi karşılıklı analiz ve her katılımcının oluruyla tam mutabakat saglanarak imzalanmıştır.Bu konut inşaatımızda tüm üyelerimize hayırlı olsun.Hayırlara vesile olsun,allah bizleri utandırmasın inşallah.
34 YILDIR BEKLİYORDUK
34 yıl otelenen mağdur edilen kayabaşı arsamızı eksiksiz bir şeilde 696 dairenin 3 artı 1 olarak üyelerimize zamanında teslim edilmesi bizim için bu gök kubbe altında hoş bir seda bırakma anlamındadır.Üyelerimizin alah sizlerden razı olsun demeleri bizler için en büyük mukafat olacaktır.
Başkanınız olarak 3 yıl yönetim kurulu üyeliği,13 yıl yönetim kurulu başkanlığı ile toplamda 16 yıllık görev süremde iş yerlerimizi üyelerimize teslim ettik.Tapuları dağıttık site planı oluşturduk.Kooperatifimizi borçsuz hale getirdik.Mahkemelerdeki tüm davaları kazandık.
İsteks sanayi sitesi ile aramızda ki toprak yıgınını iosb ye kaldırtırdık o yolu da trafige açtık.Degerli üyeler kooperatifimize maddi anlamda ciddi degerler kazandırdık.Beton santralını kapattırdık ve inşaat ruhsatına muracaatlarını yaptırdık.2016 yılından beri bıkmadan usanmadan,Yapılması gereken kooperatif menfaatli tüm işleri en titiz şekilde yaptık.En son olarak Kayabaşı arsamızla ilgilide kat karşılığı konut yapım işlerinin imzalanması da bizlere nasip olmuştur.
Burada alınacak kararların önce sanayi sitemize bolgemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ederim saygılarımla.”
Mutsan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluşuyor:

MUTSAN SANAYİ SİTESİ YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER
Recep Özer Mutsan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı
Zafer Aşçı Mutsan Sanayi Sitesi 2.Başkan
Zafer Sezer Mutsan Sanayi Sitesi Muhasip üye
Nevzat Gürbüztürk Mutsan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Üyesi
Osman Keske Mutsan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Üyesi

MUTSAN SANAYİ SİTESİ DENETİM KURULU ASIL ÜYELER

Serhat Özyürek Mutsan Sanayi Sitesi Denetim Kurulu üyesi
Fatih Yavaş Mutsan Sanayi Sitesi Denetim Kurulu Üyesi
Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

Kurul Etkinlik Fotoları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu