Masko İkitelli Osb Yönetimini Ağırladı

İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı ve İkitelli Osb Yönetim Kurulu üyeleri M.Vural Koç, Kazım Özeren ve Hakan Tunç Masko”nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu’yu makamında ziyaret ettiler.

Masko yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu ve Masko Yönetim Kurulu Üyeleri İkitelli Osb Başkanı Nihat Tunalı ve İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı.

İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı ve ekibi Masko Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu”ya yeni görevinde başarı dileklerini iletti. Mehmet Mutlu makamında ağırladığı İkitelli Osb heyetinin kendilerine yapmış olduğu ziyaret esnasında dile getirilen iyi niyet,dilek ve temennilerden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, “İkitelli Osb Yönetim Kurulu olarak Masko adına ve tarafıma yapmış olduğunuz bu anlamlı ziyaretinizden dolayı Masko Yönetimi adına sizlere teşekkürlerimi sunar, Masko yönetimi olarak bizlerde sizlerin görev ve çalışmalarınızda başarılar dileriz”dedi.

 Hoş sohbet havası içinde geçen İkitelli Osb Heyetinin ziyareti hasbıhal ve yapılan görüş alış-verişinin ardından Masko Yönetim Kurulu Başkanı İkitelli Osb Başkanı Nihat Tunalı”ya günün anlam ve önemiyle ilgili Masko Yönetimi adına hediye verdi.

Ziyaret günün anısına yapılan fotoğraf çekimlerinin ardından sona erdi.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu