Masko Geleneksel İftar Yemeği Yoğun Katılımla Gerçekleşti

Masko Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu"nca her yıl gerçekleştirilen geleneksel iftar yemeği Masko Avm”de yoğun katılımla gerçekleşti.

İftar yemeğinin sunumunu İlknur Kaplan yaptı. Masko Yönetim kurulu başkanı ve İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Mutlu İftar yemeğine katılanlara kısa hoş geldiniz ve selamlama konuşması yaptı.

Gelensel Masko İftar Yemeği ilahi dinletileriyle başladı.

Masko iftar yemeğinin dualarını Prof.Dr. Mustafa Karataş yaptı. Karataş”ın okuduğu iftar dualarından sonra okunan iftar ezanıyla birlikte iftarlar açıldı.

Hasbıhal ve hoş sohbetlerin yapıldığı Masko İftar yemeğine İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Mustafa Aydın, İkitelli Osb Başkan Yardımcısı Nuri Konak, İskobir ve Eskoop Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Akgün, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi Ali Karadağ, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kılıçarslan, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi Aziz İyiokur, Sanayici Şaban Gülbahar, Sefaköy Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tunç, Aykosan Sanayi sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Necmi Uslu, Masko Yönetim Kurulu üyeleri, Masko Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi  

[smartslider3 slider=56]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu