İOSB Elazığ ve Malatya”daki Depremzedeler İçin Seferber Oldu

Türkye”nin en büyük Organize Sanayi Bölgesi olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İkitelli OSB Yönetim Kurulu Mahmut Mustafa Aydın Başkanlığında Elazığ ve Malatya”da yaşanan Deprem felaketinde mağdur olan depremzedeler için tek yürek oldu.
Elazığ”da yaşana ve çevre illerin de etkilendiği deprem afetinden etkilenen depremzedelere yardım için İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Mustafa Aydın ve İkitelli Osb Yönetim Kurulu yardım için seferberlik başlattı ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 38 Sanayi Sitesinin başkanları ve bölge esnafı yardım seferberliği için tek yürek oldu.
İkitelli Osb Başkanlığı toplanan yardım malzemelerini depremzedelere ulaştırılmak üzere İkitelli OSB”nin yardım tırları yola çıkarıldı.
İkitelli OSB Yönetim kurulu”nun yardım stardına bölge sanayi siteleri ve esnafları da yoğun ilgi gösterdi.Depremzedeler için seferber olan İOSB ailesinin bu insani duyarlılığı karşısında duygularını İkitelli Osb Yönetimi adına dile getiren İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Mustafa Aydın, İkitelli OSB yardım tırlarının ugurlanmasının ardından duygularını dile getirdi.Başkan Mahmut Mustafa Aydın İkitelli Osb Yönetim Kurulu adına yaptığı konuşmada şunları söyledi:
”Bizim yardım stardımızla ilgili duyurularımız karşılıksız kalmadı.İkitelli OSB Başkanlık binasına gelen vatandaşlarız toplanan yardım malzemelerini görünce kendileri de destek olmaya başladılar.Biz insani çalışmamızı yaparken bu vesileyle gördük ki, bu ülkenin evlatları olan bizler ülkemizin hangi şehrinde bir acı varsa oradaki yaraları saracak insani vicdana sahibiz.
Başlattığımız depremzedelere yardım kampanyamıza bölgemizdeki herkesin katkılarıyla 2 tır yardım malzemesini yola çıkarıyoruz.Elazığ ve Malatya başta olmak üzere ihtiyaç duyan depremzede vatandaşlarımızın bir nebzede olsa ihtiyaçlarının karşılanacağını, yaralarının sarılacağını bilmek yüreğimize su serpmektedir.
Bu vesileyle bu insani davranışa destek olan, katkı sunan,yardımlarını esirgemeyen herkese minnet duygularımızla saygılarımızı sunuyor, duyarlılık gösteren herkese teşekkür ederiz. Teşekkürler İkitelli.”
Haber:İkitelli OSB Basın Merkezi-Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu