İkitelli Osb Olagan Genel Kurulu Yapıldı

İkitelli Osb Olagan Genel Kurulu İkitelli Organizese Sanayi Bölge Başkanlığı"nın toplantı salonunda yogun katılımla yapıldı.

İkitelli Osb Olagan Genel Kurulu İkitelli Organizese Sanayi Bölge Başkanlığı”nın toplantı salonunda yogun katılımla yapıldı.
İkitelli Osb Olagan Genel Kurulu İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keskin”in selamlama,açılış ve sunum konuşmasıyla başladı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından 16 maddelik gündem maddelerinin okunmasına müzakere edilmesine oylanarak karara bağlanmasına devam edildi.Genel Kurulun Divan Başkanlığına Ak Parti Başakşehir İlçe Bakanı ve Cila-Nikelajcılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sebahatdin Kayas,Divan Üyeliklerine ise Sefaköy Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Şimşek ve Dolapdere Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Hanoğlu oy birliği ile seçildiler.
Okunan ve görüşülen maddeler hakkında açıklyacı bilgi sunumunu ve konuşmacılara yönelik cevap hakkını yönetim adına İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selim Üs yaptı.
Bölge için son derece önemli konuların görüşüldüğü gündem maddeleri uyarınca Divan Başkanı Sebahatdin Kayas konuşmak isteyen her konuşmacıya söz hakkı verdi.Bazı konuşmacıların açıklamaları divan tutanaklarına geçirilmesi kararı alındı. Son derece önemli ve birbirinden çarpıcı konuların görüşülüp dile getirildiği Olagan Kurulda delegelerin bir çoğu birer konuşma yaptı.İkitelli Osb Kurul Katılımcılarından Bölgenin kuruluşunda büyük emeği geçen Eskoop ve İskobir Başkanı Yusuf Akgün,İkitelli Osb eski Osb müteşebbis dönemi yöneticilerinden Biksan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Konak, Tümsan2 Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı,Bölge İş Adamlarından ve Üstün Plastik Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Gülbahar,Bölgenin Duayen Başkanlarından ve Keresteciler Sanayi Sitesinin Yönetim Kurulu Başkanı Celal Yıldırım,Yine Duayen Başkanlardan Galvanoteknik Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı bir önceki dönem İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi Ali Karadağ,Bagcılar Güngören Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi M.Vural Koç,Dersankoop Yönetim Kurulu Başkanı Maşuk Gülaçar,Çorapçılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Özeren gündem maddeleri uyarınca görüş,düşünce ve önerilerini dile getirdiler.

Yapılan Kurulda Bilanço ve Tahmini Bütçe bilgilerini İkitelli Osb Muhasebe Müdürü Kenan Yıldız, Denetim Kurulu Raporu”nu Demirciler Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İkitelli Osb Denetim Kurulu Üyesi Mustafa Topçuoğlu okudu.Kurulda görülüşülen Tüm Gündem Maddelerinin tamamı Oy Birligi ile kabul edildi. Dilek ve Temenniler Maddesi uyarınca yapılan dilek temenni kapanış konuşmalarının ardından sona eren Olagan Genel Kurul katılımcılarına Osb ev sahipliğinde yemek verildi.
Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi-Rasim ŞİMŞEK
Kurulda KİM NE DEDİ Başlıkları ile haber devam edecek
Kurul İle İlgili Görseller:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu