İkitelli Osb Geleneksel İftar Programı İkitelli Osb Yönetim Binasında Gerçekleşti

İkitelli OSB Yönetim Kurulu tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar yemeği programı yoğun katılım ile İkitelli Osb Başkanlık Binasında gerçekleşti. 
BAŞAKŞEHİR-İkitelli Osb tarafından verilen iftar yemeğine Eski Çevre Bakanı Ali Talip Özdemir, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, 20.Dönem Milletvekili Hilmi Develi, Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Kosgeb İkitelli Müdürü Özay Cebeci, İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr.Mustafa Aydın, İkitelli Vergi Dairesi Müdürü Yusuf Kaya, İkitelli Uygulama Grup Müdürü Selçuk Şeker, Konsiad Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik, İkitelli İrganize Sanayi Bölgesi kooperatif başkanları, bölgenin ileri gelen sanayicileri ve çok sayıda davetli katıldı. 
Programın ev sahipliğini ise İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı, İkitelli Osb Yönetim Kurlu üyesi ve Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı olan Sebahatdin Kayas, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi ve Sefaköy Sanai Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tunç, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi ve Esenler Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kılınçaslan, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi ve Çorapçılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Özeren, İkitelli Osb Denetim Kurulu Üyeleri ve Çevre Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf  ve Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Vural Koç katıldı

 ‘DAHA ÇOK ÜRETECEĞİZ’ 
Oruçların açılmasının ardından davetlilere hitaben bir konuşma yapan İkitelli İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı üretim yapan ve ülke ekonomisine katkı sağlayan sanayicilerin önemini belirterek şunları dile getirdi; “ Çok değerli dostlar, ülkemizin bu sıkıntılı günlerinde bu sofralarda iftarımızı açarken, istihdam yaratarak, üretim yaparak bu ülkeye en büyük katkıyı sizler veriyorsunuz. Sanayici dostlarım, sizler ülkemizin en cefakâr insanlarısınız. Üretmeden, sadece tüketerek hiç bir yere varamayız. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığımız ülkemizde faaliyet gösteren 317 Osb  içinde sayısal veriler olarak en büyüğü İkitelli Organize Sanayi Bölgesidir. Yaklaşık 300 bin çalışanımız var. Bu kadar kişi evine aş götürüyor. Ama bu yeterli değil. Daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz ve katma değer sağlayacağız. Bu geleneksel iftarımıza katıldığınız için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Hepimiz kardeşiz, biriz beraberiz, üzerimize düşeni hep beraber yapacağız.”

[smartslider3 slider=11]

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu