İkitelli Osb Cumhuriyet Bayramımızı Karayel Konseriyle Kutladı

İkitelli Osb Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları etkinliği ve Cumhuriyet Konseri İkitelli Osb Binasında ki çok amaçlı salonda yoğun katılımla gerçekleşti
İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı ve Haseyad Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mmahmut Mustafa Aydın”ın ev sahipliğinde gerçekleşen Cumhuriyet Kutlama Etkinliği ve Konserine, Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Melik, Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı ve Cila Nikelajcılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sebahatdin Kayas, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı ve Haseyad Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Mustafa Aydın, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Biksan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Konak, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı ve İsdok Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Aziz İyiokur, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi ve Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı M.Vural Koç, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi ve Masko Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu, İkitelli Osb Denetim Kurulu Üyesi ve Çorapçılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Özeren, Esot Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Ünlü Piyanist Şevki Karayel”in babası Özkan Karayel, Saraçlar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Barış Şeker, Tümsan 1 Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek, Triko Center Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Altunay, Aymakoop Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Göl, Enkoop Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Fazlı Eroğlu, Çevre Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tokdemir, Masko Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu eski Başkanı Recep Güneykaya, Tormak Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Eski Başkanı Doğu Bulutsuz, Sefaköy Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Eski Başkanı Bülent Özgül ve çok sayıda genç,yaşlı,bay ve bayanın katılımıyla gerçekleşti.

Etkinliğin sunumunu İlknur Kaplan yaptı.İlknur Kaplan yaptığı sunumuna başlerken şunları söyledi:.
“Sayın Kaymakamım, Sayın İkitelli Osb Başkanım, Sayın Ak Parti ilçe başkanım, Kıymetli protokol, İkitelli Osb yönetim kurulu üyeleri,İkitelli Osb sanayi sitelerinin eski ve yeni başkanlarım ve kıymetli protokol. İkitelli Organize Sanayi Bölgesinin kıymetli başkanları, sanayicileri ,değerli misafirlerimiz ve bugün bizleri yalnız bırakmayan dostlarımız. Hanımefendiler, beyefendiler sizleri ikitelli organize sanayi bölgesi ailesinin bir ferdi olarak selamlıyor, hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyorum.
Cumhuriyet Bayramımızın 96.yılı kutlaması, cumhuriyet bayram etkinlikleri 28 ekimden bu güne yoğun şekilde süren kutlamalar nedeniyle bizde İkitelli Osb Olarak cumhuriyet bayramı kutlama etkinliğimizi bugün gerçekleştirmek istedik. 96.yılını dolduran cumhuriyetimize sahip çıkmak, ve cumhuriyetimizin kazanımları doğrultusunda bugünleri daha anlamlı ve daha önemli kılmak adına gerçekleştirmiş olduğumuz bu etkinliğe katılımlarınızdan dolayı onur duyuyoruz, sizlerle birlikte böyle bir etkinlikte olmaktan ve böylesine özel bir konseri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum efendim. Sözlerimi çok uzatmayacağım, bu gün buradan sizleri selamlama adına kıymetli konuşmalar yapacak bir çok önemli isim var. Onları takdim etmeden önce, yapılan etkinliklerde cumhuriyet kutlamalarıyla alakalı bir çok konuşma ve konular dile getirildi, bir tarih yeniden yaşatıldı.
Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ünde ifade ettiği gibi “Benim naçiz vucudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilalebet payidar kalacaktır” ifadeleriyle bizlerde bugün cumhuriyeti yaşatmak ve payıdar kılma adına buradayız.
Bu 96 yılın tamamını göz önünde bulundurursak, kurtuluş mücadelesinden bu güne kadar bu toprakların müdafası ve güvenliği için hatta bu günde dahil olmak üzere kanını döken canını veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Yakın silah arkadaşları olmak üzere tüm gazilerimiz ve aziz şehitlerimiz adına sizleri bir dakikalık saygı duruşuna, akabinde de istiklal marşımızın okunmasına davet ediyorum.”

Saygı duruşu ve akabinde istiklal marşımızın okunmasıyla başlayan Cumhuriyet kutlama etkinliği konserine katılan davetlilere hitaben hoş geldiniz konuşması yapan İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Mustafa Aydın Şunları Söyledi:
“Hoş geldiniz. Sayın kaymakamım,Sayın Belediye Başkanım,Belediye Başkan Yardımcımız, Sayın Başakşehir Ak Parti İlçe Başkanı Sabahattin Kayas beyefendi,Başakşehir Kadın Kolları Başkanım hoş geldiniz. Değerli protokol, kıymetli misafirlerimiz, Cumhuriyet ilanının 96.yılını milletçe büyük gurur ve coşku içinde kutladığımız bu günlerde, özellikle tüm halkımızın cumhuriyet bayramını kutluyor, sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Bilindiği gibi tüm imkansızlıklara rağmen, büyük inanç ve kararlılıkla yürütülen kurtuluş savaşımız büyük bir zafer ile tarihte az rastlanır bir zaferle sonuçlandırılmıştır. Ve bu zafer Cumhuriyet ile taçlandırılmıştır. Cumhuriyetimizin ilanı tarihimizin en büyük dönüm noktalarından birisi olarak gerçekleştirilmiştir. Millet olarak bunun haklı gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin ilanının yıl dönümü olan Cumhuriyet bayramımız her yıl tüm yurtta büyük bir coşkuyla kutluyoruz.
Bizde 29 ekim takviminin yoğun olması nedeniyle kutlamalarımızı bugün gerçekleştiriyoruz.
Değerli misafirlerimiz, sözlerimi çok uzatmayacağım. Bizleri tek millet, tek devlet, tek bayrak ve tek vatan yapan yüksek değerlerimize sahip çıkma ve bu değerleri yüceltmeye devam etmekteyiz. Buna inancımız tam olmakla birlikte Aziz Milletimizin bu uğurda gücünü, kararlılığını ve katılımını anlama amacıyla ve bunu sağlama amacıyla günümüz koşullarında ülkemizin sınır güvenliğinin sağlanmasında büyük rol alan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan”a, Bakanlarımıza, Türk Silahlı Kuvvetleri”ne, Barış Pınarı Harekatında şehit olan askerlerimize, gazilerimize hali hazırda görev yapan, başından beri mücadele eden ordumuza da şükran borçlu olduğumuzu belirtmek isterim.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 96.kuruluş yıl dönümünü bir kez daha kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk”ü silah arkadaşlarını ve bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.”

İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Mustafa Aydın”ın sunum konuşmasından sonra suncu İlknur Kaplan tarafından konuşmasını yapmak için kürsüye davet edilen Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, konuşmasına, sunumu yapan İlknur Kaplan”ın Türkçe”yi güzel ve akıcı bir anlatımla konuşmasından dolayı sunucu İlknur Kaplan”a teşükkürleriyle sözlerine başladı.

TÜRKÇE”Yİ SEVEN VE HÜRMET EDEN, ÜLKESİNİ DE SEVER VE HÜRMET EDER

Kaymakam Uğur Turan yaptığı konuşmasında şunları söyledi:
“Bu anlamlı kutlama ve etkinlikte aranızda bulunmaktan gurur duyuyor, tüm katılımcıları saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Sevgili başkanım, sevgili başkanlarım.Bu günün sunumunu yapan sunucu kardeşimiz gerçekten çok güzel ve akıcı bir Türkçe ile programı takdim ediyor. Kendisini takdir ediyor ve hayranlığımı ifade ediyorum. Çünkü Türkçemiz bizim sevdamız. Türkçe”ye hürmet eden ülkesine hürmet eder.Türçesine hizmet eden ülkesine hizmet eder. Bayrağına hürmet ve hizmet eder. O itibarla Türkçemizi çok güzel kullanmak durumundayız. Bu sunucu kardeşimiz de Türkçeyi çok güzel ve akıcı bir şekilde kullanıyor. Bu vesileyle bunu ifade etmek istedim.
Değerli arkadaşlar, Marifet iltifata tabidir. İlçenizin kaymakamı olarak öncelikle ismimin Uğur Turan olduğunu, kirazın ana vatanı, fındığın başkentinden geldiğimi ifade etmeliyim. Ama emin olun. Anadolu”muzun her karış toprağını sevdiğimi de bilmelisiniz. Sevenler hürmet eder ve hizmet eder. Ben haddimi bildiğimi biliyorum.Abdülhamit Han Hazretlerinin dediği gibi “Bilmek güzeldir”,m.Mahmut Başkanım, Sebahatdin başkanım, güzel ağabeyler,güzel hanımefendiler, beyefendiler ve kıymetli basın mensupları elbette ki her kes haddini bilmelidir, bu güzellik ile yaşamalıdır.
O yüzden bizden hep sevgi ve saygı cümleleri duyacaksınız. Hürmet cümlesi duyacaksınız, saygı cümlesi duyacaksınız,birlik ve beraberlik vurgusu duyacaksınız.
Bizler için en önemli şey birlik ve beraberliktir.
Elbette atalarımızı unutmayacağız, atamızı unutmayacağız. 29 Ekimleri unutmayacağız, cumhuriyet bayramımızı unutmayacağız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü unutmayacağız. Atatürk”ün yakın silah arkadaşlarını unutmayacağız.Kıymetli başkanımın vurguladığı o kıymetli askerlerimizi, o kıymetli polislerimizi, o muzaffer ordumuzu ve mensuplarını unutmayacağız.Türk silahlı kuvvetlerimizi unutmayacağız.Kıymetli iş adamlarımızı, sanayicilerimizi, esnafımızı, sanatkarlarımızı, sanatçılarımızı, yazarlarımızı, şairlerimizi, üreticilerimizi, çocuklarımızı,gençlerimizi ve yaşlılarımızı unutmayacağız.
Mutluluğun şehri aziz İstanbul”u elbette ki Başakşehir”i elbette unutmayacağız. Çünkü biz bu ülkeye sevdalıyız. Emin olun sevdalıyız.
Saygı değer konuklar mesleğime 1993 yılında Sivas Ulaş ta başladım.
Gittiğim her yerde aynı anlayış ile hizmet ettim.Katıldığımız toplantı etkinliklerde sevgili kaymakamımız bunları söylüyor ve Yunus dilli olalım, Mevlana gönlü olalım, Mustafa Muhammed”i bilelim, Ehlibeyt”i bilelim. Allah diyelim, Muhammet diyelim, kuran diyelim. Birbirimizi sevelim.Bizler bunu hep dedik, diyoruz, diyeceğiz.Ama vatandaş da diyor ki bunları söylüyor da kendisi bunları yaşıyor mu?
Evet ben söylediklerimi yapıyor ve o şekilde yaşıyorum. Allaha Hamt olsun ben bir öğretmen çocuğuyum. Bir öğretmenin 4 çocuğundan en büyüyüyüm. Küçük bir evde büyüdüm.Ama mutlu bir yuvada büyüdüm. Ben böyle bir geçmişten beslendim. O yüzden annemi, babamı, eşimi , aşımı ve bana bu günleri bahşeden yüce rabbimi unutmuyorum. Bu aziz vatanın bizler hizmetkarı olduğumuzun bilinciyle yaşıyoruz. O itibarla bizim birci görevimiz elbette bayrağımızın dalgalanmasını sağlamak, muzaffer ordumuza barış pınarı harekatında başarı dileyeceğiz. Bu vesileyle de kaymakam işini herkesten çok daha güzel yapacak.
En geç o yatacak, en erken o kalkacak, hoş görülü olacak, çok çalışacak, çok üretecek, üreten sizin gibi güzel insanları da benim gibi ayakta böyle alkışlamasını bilecek inşallah.

Tabii ki Mahmut başkanı da sevdiğimi söylemeliyim arkadaş. Bu gün varsınız yarın yoksunuz. Yani sevginizi niye erteliyorsunuz. Prangalarınızı kırın. Prangalar derken sevgili belediye başkan yardımcımz siz öğretmensiniz kıymetli ve değerli öğretmensiniz, belediye başkan yardımcısısınız, bir salonda kimin ne yaptığını izliyor görüyoruz. Genç kardeşlerimizi ellerinde bayraklarıyla güzel insanları görüyorum. Bizlerde burada tarihi bir anı yaşıyoruz.
Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle bir tören icra ediyoruz ve bunu da sanat ile taçlandırıyoruz. Sanatçıyla taçlandırıyoruz. Ne diyor Kayserili hemşerim. “Bir millet düşünün sanat ve sanatkarından mahrumsa tam bir hayata malik olamaz.” Ve devam ediyor: “O millet bir ayağı topal, bir kolu çolak, sakat bir kimse gibidir. “Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuştur” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü Cumhuriyetimizin 96.yılında hep beraber bu güzel salonda kuvvetli alkışlarınızla rahmetle, minnetle, şükranla anıyorum.
Trabzonlu hemşerim. Anayasamızın Bir 10”ncu maddesi var. Son derece güzel bir madde. Bu madde diyor ki: “Herkes kanun önünde eşittir. Hiç Kimse;Rengine, Cinsine, Cinsiyetine, Felsefesine, İnancına bakılmaksızın kanun önünde eşittir”.
Mahmut Başkanım soruyor en çok nereyi sevdin. Eee kurban olayım ben bu memleketin değerlerini sevdim. Ben bu memleketin türkülerini sevdim. Ben ülkemi ve bayrağımı sevdim. Ben devletimi ve milletimi sevdim. Ben Anam”ı,Babam”ı sevdim. Büyüklerimi sevdim. Ben sevginin yolcusuyum. Her görev yaptığım yerde inanılmaz güzel tecrübe ve inanılmaz güzel kazanımlar elde ettim ve ediyorum.Cumhuruyetin kazanımı da şudur: Cumhuriyetimizin ilan edildiği gün Bir diriliş günüdür. Rahmetli Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yarın Cumhuriyeti İlan edeceğiz demiştir ve etmiştir. Çünkü o büyük insan o gücü o yüce Türk Milletinden almıştır.Bunu da milletimize güvenerek yapmıştır ve biz o günden bu güne kadar da sevgili başkanımın dediği gibi bu aziz ve necip millete pranga vurulamayacağını dünyaya ispat ettik, Allahın izniyle etmeye de devam ediyoruz. Pekala parola nedir? İşte o parola: “Muhtaç olduğunuz kuvvet ve kudret damarlarınızda mevcut olan asil kanda mevcuttur.Biz medeniyiz.Güzel bir milletiz biz. Güzel milletiz ama unutulmasın ki kimseye de çakıl taşı dahi vermeyiz biz. O yüzden Misaki Milliyi biliriz. Geçmişte dikildik, dik durduk, dik durmaya devam ettik, ediyoruz, edeceğiz. İşte 15 Temmuz da bu ruh ile dik durduk, dik durmaya devam ediyoruz. Biz Çanakkale de, Balkanlar da her alanda ve her yerde dik durduk. Biz yemek için komposto bulamayan, giymek için çarık bulamayan binlerce şehidimizin adıyla özdeşleşen o Mehmetçiklerimizin evlat ve torunlarıyız.
Ve bizim Nene Hatunlarımız da var.Biz o nene hatunların,o güzel insanların, o kara fatmaların, Gördeş”li Makbulelerin evlatlarıyız . Yani Anadolu kadınının, analarımızın, bacılarımızın bile söz konusu vatan olduğunda üzerinde taşıdığı o tek örtüyü çocuğumun mu üzerine örteyim, yoksa muzaffer ordumuzu güçlendirmek için cepheye sag salim gitmesi gereken top mermesi üzerine mi örteyim tercihinini toptan yana yaparak o örtüyü top mermesi üzerine örten gerçek anaların evlatlarıyız biz. O güzel insanların evlatları olarak da bizlerin sorumluluklarımız çok büyüktür. Onun için ben buraya size olan sevgimi saygımı ifade etmeye geldim. Sevgimi saygımı ifade ederken de elbette buraya haddimi bilerek geldim. Benden önceki kaymakamımız Kazım Abiyi de unutmuyorum. Bizden önceki hizmet edenleri unutmadığım gibi. Şehitlerimizi de unutmuyorum, gazilerimizi de unutmuyorum inşallah. O irtibatla Allah razı olsun her birinizden hepiniz ayrı ayrı çok güzelsiniz. Biz dünya devleti olma yolunda ilrelemeye devam ediyoruz. Dünyanın 17.büyük ekonomisi arasında isek ve 2023-2050-2070”leri hedeflediğimize göre bu sevgili yavrularımızı oralara hazırlıyorsak, elbette siz kıymetli sanayicilerimiz, siz kıymetli esnaflarımız, ahilik teşkilatını bilen, komşuluk ilişkilerini bilen, helal kazanan, sizin gibi güzel insanların kıymetini ve kadrini çok iyi biliyoruz. Çünkü güçlü bir ekonomimiz var ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Mazeret üretmiyor, şikayet etmiyoruz. Herkesten çok çalışıyoruz. Çünkü biz Atalarımızı ve ceddimizi seviyoruz ve bu sevgiyle üretmeye devam ediyoruz. O itibarla Barış Pınarı harekatına katılanlar için elbette sabah namazına kalkıp onlara dualar edeceğiz. Ama işimizi de güzel yapacağız. Herkesten güzel yapacağız, herkesten güzel konuşacağız, dürüst olacağız, temiz olacağız, delikanlı olacağız. Bir cihan milletinin evladı olmanın şerefini ilalebet yaşayacağız ve Cumhuriyetimizde bu vesile ile ilalebet payidar olacaktır Allahın izniyle.
O itibarla yolumuz güzel, vaktimiz güzel, planlarımız güzel ve dostluğumuz güzel olsun. Başakşehir”in mutluluğu kendinde. Bu mutluluğu bize bahşeden yüce rabbimize şükürler olsun. Bu salonun kiymetli hanfendilerini, kıymetli beyefendilerini bir kez daha sevgiyle saygıyla selamlıyor, Mahmut Başkanımımızı,Yönetim Kurulumuzu seviyoruz.İyi ki varsınız. Başamızın tacı gözümüzün ilacısısınız. Daha ne diyeyim. Hepinizi Allaha emanet ediyorum. Bu programda görev alacak olan sanatçılarımıza da şimdiden teşekkür ediyorum. Sanatla sevişiyoruz. Onun için sanatı ve sanatçılarımızı çok seviyoruz, sizleri çok seviyoruz. Allaha emanet olun, akşamınız güzel, bahtınız güzel, nice yıllarda buluşmak dileğiyle diyor, hepinizin önünde bir kez daha sevgiyle saygıyla eğiliyorum. Allaha emanet olun. “

Ünlü Piyanıst Şevki Karayel İkitelli İosb de verilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Konseri öncesi”nde Turkiye Esnaf Gazetesi”ne yaptığı özel değerlendirme de şunları söyledi:
“Bu mutlu ve kutlu günde bir kez daha tüm dostlar ile bir arada olmanın mutluluğumu yaşıyoruz. Tüm dostlara, tüm halkımıza nice cumhuriyet bayramları huzur ve barış içinde geçirmelerini temenni ederim.
Elbette ki konuşulacak çok konu var. Ancak ben bu kısıtlı zamanda Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ün çok sevdiğim sözlerinden birini burada aktarmak istiyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Cumhuruyet Bayramı için ülkemizin ve milletimizin en önemli bayramıdır demiştir. Bizde bu en önemli bayramımızın 96 yılı kutlamalarında ben ve arkadaşlarım Hazal ve Onur ile bunun onur ve keyfini yaşıyoruz. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi başkanlığında bizlerin böyle bir konseri verebilmemiz de bizler için ayrı bir onur ayrı bir keyiftir. Çünkü bu bölgede bulunan bu kadar üreticinin, bu kadar üretimin yapıldığı,fabrika ve sanayinin olduğu bu bölgede sanat adına bulanmanın apayrı bir keyfini yaşıyorum. Çünkü insanlarımız buraların, burada bulunanların sanata, sanatın ve sanatçının da buralara çok uzak olduğunu düşünebilirler.Ancak ben buraların sanata çok yakın olduklarını bilenlerin başında gelmekteyim. Ayrıca ben sanatın buralara kadar gelmesine vesile olduğumuz için, buna vesile olan bölgenin isimlerine de burada teşekkür etmek istiyorum. Özellikle bizlere başından beri desteğini esirgemeyen, bizleri bölgelerinde görmek isteyen başta İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanına, Başkan Yardımcılarına ve İkitelli Organize Sanayide içinde yer alan diğer Sanayi Sitesi başkanlarına bize gösterdikleri bu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Nice Cumhuriyet Bayramları kutlama Etkinlik ve Konserlerinde buluşma dileklerimle, vereceğimiz bu konserinde bölgemize, ülkemize hayırlara vesile olmasını dilerim. Tüm katılanlara ben ve arkadaşlarım adına saygılarımı sunuyorum.”

ETKİNLİK PLAKET VE FOTOĞRAF ÇEKİMLERİYLE SONA ERDİ

Etkinlikte yapılan sunum konuşmalarının ardından Konser programı başladı. Ünlü piyanıst Şevki Karayel, Ünlü Şan Hazal Güvenal Konuk, Ünlü Kontrabas Ustası Onur Özkaya eşliğinde ünlü bestecilerin bestelerin hikayeleriyle birlikte Türk Halk Müziğimizin anlamlı türkülerini de büyük ustalıkla icra ettiler.
Verilen Cumhuriyet Konserinin ardından sanatçılara plaket törenine geçildi.
Ünlü Piyanist Şevki Karayel”in plaketini ve çiçeğini Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan
Ünlü Şan Sanatçısı Hazal Güvenel Konuk”un plaket ve çiçeğini İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Mustafa Aydın,Ünlü Kontrabas Ustası Onur Özkaya”nın Plakatini Başakşehir Belediye başkan yardımcısı Ahmet Melik, Çiçeğini de Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas verdi.
Plaket Töreni”nin ardından günün pastası kesilerek davetlilere ikram edildi. Program günün önem ve mahiyetini anlatan hatıra resim çekimleriyle sona erdi.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

Haber Foto Galeri
[smartslider3 slider=83]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu