Eskoop Sanayi Sitesi Geleneksel İftar Yemeği Yoğun Katılımla Gerçekleşti

Eskoop Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Adına verilen Geleneksel Eskoop İftar Yemeği Eskoop Sanayi Sitesi”ndeki Fiskiyeli Havuzlu Bahçede yoğun katılımla gerçekleşti.

Eskoop ve İskobir Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Akgün iftar yemeğine katılan Bölge Sanayi Sitesi Başkanlarına, Bölge Sanayicilerine, Bölge STK Başkan ve Katılımcılarına, Eskoop Sanayi Sitesi Üyelerine, Eskoop Sanayi Sitesi Çalışanlarına ve diğer davetlilere yönelik kısa hoş geldin ve teşekkür konuşması yaptı.

Başkan Akgün yaptığı kısa konuşmasında şunları söyledi:

“Geleneksel Eskoop İftar Yemeğimize ve Eskoop Aile Sofrasına hoş geldiniz sefalar getirdiniz.Bu gün bir kez daha burada bu kadar güzel ve anlamlı gecede bir arada bulunmanın gururunu yaşıyor bunu tüm katılanlar ile paylaşmak istiyorum. Eskoop havuzlu ve fiskiyeli bahçemizde bu güzel ve anlamlı günde burada her ne kadar bu güzel bahçemizin ağaçları arasından birbirimizi göremeden sizlere konuşuyorsak, sizlere ses sistemleri aracılığıyla sesimizi duyurmaya çalışıyoruz.

Eskoop Sanayi Sitesinin bu geleneksel iftar yemeğimize katılımlar her geçen yıl biraz daha artırarak devam ediyor. Buralar var oldukça Allah ömür verdiğince de bu etkinliğimize ve bu artışları devam ettireceğiz. Bu anlamlı gecede çok fazla konuşmaya gerek de yok.Ben Eskoop Camiası ve Ailesi adına Eskoop Geleneksel İftar yemeğine katılımlarınızdan, gösterdiğiniz ilgiden dolayı bir kez daha teşekkür ediyor,açılacak iftarlarımızın ülkemize, bölgemize ve camiamıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Teşekkür ederken bu vesileyle de Ramazan Ayı”mızın ve Gelecek Ramazan Bayramımı kutluyor, hayırlı ve sağlıklı nice ramazanlar ve bayramlar temenni ediyor, mikrofonu değerli hocamıza veriyorum.”

Eskoop Cami Hocası Başkan Akgün”e teşekkür ederek,iftar duasının ardından İftar ezanını okudu ve nezih bir ortamda iftarlar açıldı, dualar edildi.

Eskoop Sanayi Sitesinin geleneksel iftar Yemeğine İkitelli Osb Yönetim Kurulu Mahmut Mustafa Aydın, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Konak, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi Ali Karadağ, Çorapçılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İkitelli Osb Denetim Kurulu Üyesi Kazım Özeren, Çevre Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tokdemir, Tormak Sanayi Stesi Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Ünlü,Mutfakçılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Özer, Başakşehir CHP İlçe Başkanı ve yardımcıları, İkitelli Bölge Sanayicileri,Eskoop Sanayi Sitesi Üyeleri ve Çalışanları, Sefaköy Birleşik Esnaf Odası başkanı ve yöneticileri ile Çok sayıda davetli katıldı.

Haber: Turkiye Esnaf Gazetesi

Eskoop Sanayi Sitesi Geleneksel İftar Yemeği Foto Galeri

 [smartslider3 slider=59]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu