CNR Holding Kuyumcuları Mersin”de Bulusturacak

Mersin’i, Akdeniz Bölgesi’nin kuyumculuk şehri yapacak olan Akdeniz Kuyumculuk Fuarı, 10 Aralık’ta, CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde acılacak.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından düzenlenecek fuar, özgün tasarım ürünleriyle tüm dünyada önemli bir yere sahip Türk kuyumculuk sektörünün Akdeniz Bölgesi’ndeki en prestijli ticaret platformu olacak.

Sektörün ihracat ve ticaretine de katma değer sağlayacak olan Akdeniz Kuyumculuk Fuarı’nda altından gümüşe, her türlü değerli taştan saate birçok marka ve ürün yer alacak. Sektörle ilgili en son trendlere, en yeni modellere ve tasarımlara da ev sahipliği yapacak Akdeniz Kuyumculuk Fuarı, 100’den fazla yerli ve yabancı firmanın katılımıyla toplam on bin metrekarelik bir alanda gerçekleştirilecek.

Türk kuyumculuk sektörünün her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanan Akdeniz Kuyumculuk Fuarı, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Doğu Akdeniz bölgelerinde bulunan firmaların yanı sıra tüm Türkiye ve yakın coğrafyasının da tedarik merkezi olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu