Bağcılar Güngören Olağan Mali Kurulu Yoğun Katılımla Yapıldı

İkitelli Organize Sanayi Sitelerinin Parlayan Yıldızı Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi 2018 yılı Mali Genel Kurulunu yaptı.

Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Metro Avm toplantı salonunda yapılan olağan mali genel Kurulun selamlama ve açılış konuşmasını Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı M.Vural Koç yaptı. Selamlama konuşmasını yapıp kurulun gündem maddelerinin görüşülmesine geçmeden önce kurulu izleyen bakanlık temsilcisi ve hükümet komiserinin açıklama yapıp yapmayacağını soran Başkan Koç, Bakanlık Temsilcisinin kurul hakkında bilgilendirme yapmasının ardından genel kurul gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

8 maddelik gündem maddelerinin ilk iki maddesini okuyan Başkan Vural Koç, gerekli nisabın sağlandığını, genel kurulu sevk ve idare etmek için Divan Heyetinin seçimi maddesini okudu ve tek listelik divan heyeti üyeleri okundu ve yerlerini aldı. Bağcılar Güngören olağan mali genel kurulunun divan başkanlığını Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyesi Bedrettin Yetim yaptı.

Başkan Vural Koç Divan Heyeti”nin yerlerini almasının ardından gündemin üçüncü maddesi uyarınca genel kurula katılan davetlileri tüm şehitlerimize saygı duruşuna ve ardından istiklal marşımızın okunmasına davet etti.

Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasının ardından kurulun gündem maddelerinin okunmasına, müzakere edilmesine ve karara bağlanmasına geçildi.

Gündem maddeleri okunup müzakere edilmesi sırasında kendisine cevap hakkı doğan başkan Vural Koç gerekli bilgilendirmeleri ve açıklamaları yaparak okunan gündem maddelerinin çoğunluğu oy birliği ve oy çokluğu ile kabul edilerek karara bağlandı.

Bağcılar Güngören olağan 2018 mali genel kuruluna bağcılar Güngören sanayi sitesi üyelerinin yanında davetli ve misafirlerde katıldı. Bağcılar Güngören olağlan mali kuruluna Çorapçılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İkitelli Osb Denetim Kurulu üyesi Kazım Özeren ve Mutfakçılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyesi Recep Özer katıldı.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

Haberin detayları ve haberin videolarının eklenmesine devam edilecek

Haberin Foto Galerisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu