Aykosan Sanayi Sorunlu Çatılar İçin Start Verdi

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi”nin en büyük sanayi sitelerinden Aykosan Sanayi Sitesi Aykosanlılar için Huzurlu ve Yaşanılır Aykosan İçin gerekli çalışmalara titizlikle devam ediyor.
Aykosan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Necmi Uslu, Yönetim Kurulu olarak yapılan istişare toplantılarında üst katlarda çalışan iş yeri sahip ve kiracıların çatı sızıntılarından duydukları rahatsızlıkları giderme adına aldıkları karar doğrultusunda çatı onarım çalışmalarına son hızla devam edildiğini söyledi.
Başkan Uslu,”başından beri sorunlu olan ve yıllardır el vurulmayan çatılarımızdan kaynaklı muzdarip olan iş yerlerimiz vardı. Rahatsız olan mal sahibi ve kiracılarımızdan gelen yoğun talep üzerine çatı yenileme çalışmalarımıza hız verdik ve olanca hızıyla da devam ediyor dedi.
Başkan Uslu acil durum arz eden blok çatılarında ki çatı bakım onarım işlerinin kış mevsimine girmeden tamamlanacağını kaydetti.
Aykosan Sanayi Sitesi”nde imkanlar ölçüsünde Aykosanlılara en güzel hizmetleri sunmaya devam ettiklerini ve edeceklerini kaydeden Başkan Mehmet Necmi Uslu, Aykosan Camiinin lokal ibadete açıldığını, Otopark alanlarına yenilerinin eklendiğini, kapı giriş çıkışlarına tamamen hakim olunduğunun altını çizdi.
Başkan Uslu, Aykosan”ın kısıtlı imkanlarıyla kendi kendine yeten bir Aykosan oluşturmanın gayreti içinde olduklarını ifade ederek, “Çok kısa zamanda Aykosan kendi kaynaklarıyla acil çözüm bekleyen bütün sorunlarından kurtulacaktır” dedi.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu