Türkiye şehitlerine ağlıyor! Kurum-Stk ve Siyasilerden peş peşe mesajlar

Milli Savunma Bakanlığı Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde 9 askerimizin şehit olduğunu duyurdu. Acı haber sonrası siyasilerden başsağlığı mesajları peş peşe geldi.

Türkiye şehitlerine ağlıyor! Kurum-Stk ve Siyasilerden peş peşe mesajlar.Milli Savunma Bakanlığı Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde 9 askerimizin şehit olduğunu duyurdu. Acı haber sonrası siyasilerden başsağlığı mesajları peş peşe geldi.
Şehit Mesajlarında Kim Ne Dedi:
CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILMAZ
Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Yaralı Mehmetçiklerimize de Rabb’imden şifalar diliyorum.
Milletimizin başı sağ olsun. pic.twitter.com/x6BPUzz0dR— Cevdet Yılmaz (@_cevdetyilmaz) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
MECLİS BAŞKANI NUMAN KURTULMUŞ
Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde şehadet mertebesine erişen Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet; ailelerine, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
Rabbim makamlarını âli, mekânlarını cennet eylesin.
Devletimiz, vatanımızın bekası ve…— Numan Kurtulmuş (@NumanKurtulmus) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
DIŞİŞLERİ BAKANI HAKAN FİDAN
Şehadete eren kahramanlarımıza Allah’tan rahmet; kıymetli ailelerine, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum. Şehitlerimizin mekanları cennet, makamları âli olsun.
Yaralanan askerlerimizin bir an önce sağlıklarına kavuşmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz…— Hakan Fidan (@HakanFidan) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
İÇİŞLERİ BAKANI ALİ YERLİKAYA
Milletimizin Başı Sağ Olsun🇹🇷
Pençe Kilit Harekat Bölgesinde Şehit Olan Kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet; Şehit Ailelerimize, Kahraman Ordumuza ve Milletimize başsağlığı diliyorum. Şehitlerimizin makamları âli olsun.
Yaralı Mehmetçiklerimize acil şifalar diliyorum.… pic.twitter.com/158PTCaUlM— Ali Yerlikaya (@AliYerlikaya) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ
Aziz milletimizin başı sağ olsun. 🇹🇷
Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.
Şehitlerimizin ruhu şad olsun.
Ülkemizin güvenliğine, milletimizin huzuruna tehdit… pic.twitter.com/0BiJHqAnAs— Yılmaz TUNÇ (@yilmaztunc) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI BAYRAKTAR
Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde hain terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı; yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum.
Milletimizin başı sağ olsun. pic.twitter.com/4Q54Narb4j— Alparslan Bayraktar (@aBayraktar1) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÖMER ÇELİK
Acımız çok büyük…
Şehitlerimize Allah rahmet eylesin.
Mekanları cennet olsun.
Şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve yüce milletimize başsağlığı diliyoruz. https://t.co/ghcm2ktnOi— Ömer Çelik (@omerrcelik) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI MAHİNUR ÖZDEMİR GÖKTAŞ
Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde teröristler ile çıkan çatışmada şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Yaralı Mehmetçiklerimizin bir an evvel sağlıklarına kavuşmasını ümit ediyorum.
Milletimizin başı sağ olsun. 🇹🇷— Mahinur Özdemir Göktaş (@MahinurOzdemir) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MEHMET FATİH KACIR
Teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, kıymetli ailelerine sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.

Milletimizin başı sağ olsun. 🇹🇷 https://t.co/cHifkwZXSN— Mehmet Fatih KACIR (@mfatihkacir) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
ULAŞTIRMA BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU
Aziz milletimizin başı sağ olsun. 🇹🇷
Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet; ailelerine sabırlar diliyorum.
Yaralanan kahramanlarımıza da Rabbim acil şifalar versin.
Şehitlerimizin mekânı cennet;… pic.twitter.com/VeRIg0tUIF— Abdulkadir URALOĞLU (@a_uraloglu) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA
Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada beş askerimiz şehit olmuş, üçü ağır sekiz askerimiz yaralanmıştır. Yaralılarımız hastaneye sevk edilmiş ve tedavilerine hızla başlanmıştır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.Aziz… pic.twitter.com/j49oAXbNxH— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
MİLLİ EĞİTİM BAKANI YUSUF TEKİN
Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde beş kahraman askerimizin şehit olduğunu, sekiz kahraman askerimizin yaralandığını teessürle öğrendim.
Vatan toprağına düşen kahraman şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralanan kahraman askerlerimize acil şifalar diliyorum.…— Yusuf Tekin (@Yusuf__Tekin) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ
Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde şehit düşen kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı Mehmetçiklerimize acil şifalar diliyorum.
Rabbim kederli ailelerine, yakınlarına ve silah arkadaşlarına sabırlar versin. Aziz Milletimizin başı sağ olsun.— Mehmet Özhaseki (@mehmetozhaseki) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
TİCARET BAKANI ÖMER BOLAT
Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde bölücü terör örgütünün bir üs bölgemize sızmaya çalışması neticesinde çıkan çatışmada şehit olan beş kahraman Mehmetçiğimize Cenab-ı Hakk’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dilyorum.
Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve aziz milletimizin… pic.twitter.com/1PAHRko8Tx— Prof. Dr. Ömer Bolat (@omerbolatTR) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
MURAT KURUM
Pençe Kilit Harekât bölgesinde kahraman askerlerimiz hain bir saldırıda şehit düştü.
Başımız sağ olsun.
Kahraman mehmetçiklerimize Allah rahmet eylesin.
Bu alçak terör örgütü ve destekçileri bilsinler ki, şehitlerimizin kanı yerde kalmayana, terörün kökü kazınana kadar… pic.twitter.com/Ge6zpVyLhF— Murat KURUM (@murat_kurum) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER
Pençe-Kilit Harekâtı operasyon bölgesinde teröre şehit verdiğimiz kahraman Mehmetçiklerimize Yüce Allah’tan rahmet, yaralanan Mehmetçiklerimize acil şifalar diliyorum.
Şehitlerimizin ruhları şad, mekânları cennet olsun.
Milletimizin başı sağ olsun… 🇹🇷— Meral Akşener (@meral_aksener) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL
Bugün yüreğimizi yakan şehit haberleri ve bölgeden gelen endişe verici haberler üzerine yarın Manisa’da yapacağımız aday tanıtım toplantısını iptal ettik.
Ayrıca yarın diğer şehirlerimizde yapılacak tüm etkinlikleri de iptal ediyoruz.
Merkez Yönetim Kurulu’muzu yarın sabah…— Özgür Özel (@eczozgurozel) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANI TEMEL KARAMOLLAOĞLU
Vatan size minnettar…
Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde hain terör örgütü ile yaşanan çatışma sonucu şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, silah arkadaşlarına ve milletimize başsağlığı; yaraları askerlerimize şifa diliyorum.
Aziz milletimizin… pic.twitter.com/hHqOd1YqET— Temel Karamollaoğlu (@T_Karamollaoglu) January 12, 2024
Twitter icon
13 Ocak 2024
İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU
Teröre Lanet Olsun
Pençe Kilit Harekatı bölgesinde hain terör örgütü PKK tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, aileleri, sevenleri ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı; yaralı askerlerimize acil şifa diliyorum.🇹🇷 https://t.co/bhRIuSMvg2— Ekrem İmamoğlu (@ekrem_imamoglu) January 12, 2024
Şehit Taziye Mesajları devam ediyor…

 

 

Haber:AA-İHA-Ajanslar-Turkiye Eknaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu