Mutfakçılar Sanayi Sitesi Olagan Genel Kurulu Yapıldı

İstanbu İkitelli Organize Sanayi Bölgesi"nin seçkin sanayi sitelerinden biri olana Mutfakçılar Sanayi Sitesi Olagan Genel Kurulu Eskoop Atatürk Kültür Merkezi Toplantı Salonu"nda yoğun katılımla yapıldı.

Mutfakçılar Sanayi Sitesi Olagan Genel Kurulu Yapıldı
İstanbu İkitelli Organize Sanayi Bölgesi”nin seçkin sanayi sitelerinden biri olana Mutfakçılar Sanayi Sitesi Olagan Genel Kurulu Eskoop Atatürk Kültür Merkezi Toplantı Salonu”nda yoğun katılımla yapıldı.
15 Maddelik Genel Kurun Açılış,selamlama ve sunum konuşmasını Mutfakçılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Recef Özer Yaptı.
Genel Kurulu Sevk İdare ve Yönetmek İçin Divan Heyeti Seçimine geçildi.Divan Heyeti İçin İki Liste yarıştı.Muhalefetin Listesi 59 oy,Mevcut Yönetimin Listesi 154 oy aldı.Mevcut Yönetimin Önerdiği Divan Heyetinde Şu İsimler yer aldı:
İsdök Yönetim Kurulu Başkanı ve İskobir Yönetim Kurulu Üyesi Aziz İyiokur Divan Başkanlığına,Ahmet Hamdi Pınar Divan Başkan Yardımcılığına Şakir Kaya,Cihan Aydın ve Ziya Atay Katip Üyeliğe,Mehmet Erdal,Yalçın Yaz ve Yasin Hakan Oy sayım memurluğuna.
Aziz İyiokur Başkanlığındaki Divan Heyetinin yerlerini almalarıyla Genel Kurul Gündem Maddelerine devam edildi..Gündemin 2.maddesi uyarınca Tüm Şehitlerimize Saygı Duruşu ve akabinde İstiklal Marşımız Okundu.Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın Okunmasının ardından gündem maddelerine devam edildi.
Zaman zaman sert tartışmaların yaşandığı Genel Kurula Maslak ve İkitelli Atatürk Oto Sanayi Sitelerinin Yönetim Kurulu Başkanı,İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keskin katıldı.Keskin başka bir toplantıya katılmak için toplantıdan ayrılmadan önce kısa bir konuşma yaptı.Keskin konuşmasında Mutfakcılar sanayi sitesinin her türlü sorunlarının çözümü için söz verdi.
Mutfakçılar Sanayi Sitesinin Olagan Genel Kurulunda son derece önemli konular masaya yatırıldı.Görüşülen maddeler uyarınca bir çok üye eleştiri,görüş,düşünce ve önerilerini dile getirdi.Kurulda yapılan eleştiriler yönetim Kurulu Başkanı Recep Özer tarafından ayrıntılarıyla cevaplandırıldı.
Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu