Kucuk İstanbul Esnafı Covid 19 Sonrasına İlk Adımını Atıyor

KÜÇÜKÇEKMECE’DE KADEMELİ OLARAK AÇILAN BERBER VE KUAFÖR ESNAF MEKANLARI DEZENFEKTE EDİLİYOR
Küçükçekmece Belediyesi COVID-19 tedbirleri kapsamında 21 Mart’ta kapatılan ve 11 Mayıs’ta yeniden işbaşı yapacak berber, kuaför ve güzellik merkezlerinde dezenfeksiyon çalışması başlattı. 

Yeni tip koronavirüs (COVID-19) tedbirleri kapsamında 21 Mart’ta kapatılan berber, kuaför ve güzellik merkezleri 11 Mayıs itibarıyla iş yerlerini hizmete açacak. Küçükçekmece Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından, dezenfekte için oluşturulan özel ekipler, halkın yoğun olarak kullandığı birçok noktada dezenfekte ve ilaçlama faaliyetlerini periyodik olarak sürdürüyor. 1,5 aydır kapalı olan ve ilginin yoğun olacağı berberler ve kuaförler için de Küçükçekmece Belediyesi harekete geçti.

Halkın sağlığı için gerekli temizlik ve dezenfekte işlemlerini düzenli olarak sürdüren Küçükçekmece Belediyesi 10 Mayıs Pazar gününe kadar ilçede bulunan berber, kuaför ve güzellik merkezlerinde dezenfeksiyon işlemlerini tamamlayacak. İlçede faaliyet gösteren, berber, kuaför ve güzellik merkezlerinde gerekli dezenfeksiyon işlemleri 10 Mayıs Pazar günü sonrasında da belirli periyotlarda devam edecek.

Haber:Kucukçekmece Belediyesi Basın Merkezi-Turkiye Esnaf Gazetesi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu