Kömür Et Lokantası İkitelli Şubesi İosb Başkan ve Çalışanlarına İftar Verdi

Kömür Et Lokantası İkitelli Şubesi İosb Başkan ve Çalışanlarını Kömür Et Lokantası İkitelli Şubesinde Kömür Et Lokantaları Yönetim Kurul Başkanı Remzi Kömür karşıladı ve davetlilerin masalarına giderek yakından ilgilendi.

Kömür Et Lokantası İkitelli Şubesinde verilen iftar yemeğine Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı M.Vural Koç,Keresteciler Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Yıldırım, Galvanoteknik Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Karadağ, Saraçlar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hacısoy ve çok sayıda davetli katıldı.

Kömür Et Lokantasının nezih ortamında İftar yemeğinde buluşan davetliler iftar yemeği boyunca hoş sohbet havası içinde hasbıhallerine devam ettiler.

Kömür Et Lokantaları hakkında Türkiye Esnaf Gazetesine görüşlerini açıklayan 

Kömür Et Lokantaları Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Kömür, Kömür Et Lokantalarının hizmet anlayışının Kömür Hizmet Kalitesi ile prensip haline getirildiğinin altını çizerek,şu bilgileri paylaştı:“Hünerli Kömür Et Lokantası ustalarımız, tadın damakta kaldığı lezzetli yemek çeşitlerimiz ve menümüzde ki spesiyal tadlar bir yana, Kömür Mutfağı‘nda temizlik,semizlik,hijyen ve insan odaklı hizmet anlayışı olmazsa olmazımızdır.İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk plandadır. “Lezzetli yemekler, özenle çalışılan mutfaklardan çıkar” prensibinden asla taviz verilmemektedir. Kömür Et Lokantası mutfağımızda ki tüm çalışanlarımız, özenle seçilmiş malzemelerle, Türk mutfağının en seçkin örneklerini müşterilerimize sunmak için her gün aynı heyecan, hassasiyet ve özenle çalışırlar. Kömür Et Lokantaları her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan Ayı boyunca müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.Bizim tek mutluluğumuz, müşterilerimizin bizim lokantalarımızdan güler yüzle ve memnuniyet ile ayrılmalarıdır. Bu vesileyle Mübarek Ramazan Ayının Ülkemize, Bölgemize ve İslam Alemine Hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu