İstesob Geleneksel İftar Yemeği Yoğun Katılımla Gerçekleşti

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Birliği geleneksel iftar yemeği İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zeytinburnu 1453 sosyal tesislerinde yoğun katılımla gerçekleşti.

İftar yemeğine katılan davetliler salonun yetersizliğinden kaynaklı yaşanan yer sıkıntısı yer açılması ve boş olan yerlerin gösterilmesi anonslarıyla idavetlilerin yer açarak birbirlerine yardımcı olmalarıyla mağduriyetler giderildi

İftar yemeğine katılan davetlilere kısa hoş geldin konuşması yapan İstesob Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yılmaz, şunları söyledi:”Başı Rahmet Ortası Mağrifet sonu da cehennem. 11 ayın sultanı bu kutsal ayda verilen bu iftar sofrasına teşrif ettiğiniz için başta il müdürüm,yönetim kurulu üyelerim,saygıdeğer oda başkanlarım. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Hepiniz hoş geldiniz.Bu gibi kutsal günlerde çok fazla konuşmaya gerek yok. Güzel Allahım nasip etti ve bu güzel günde bir kez daha bir araya geldik.Allah tutacağımız orucumuzu, nihayetinde ki bayramımızı bu vesileyle kutluyor,sağlık ve mutluluklar diliyorum.Burası konuşma zemini olmadığı için tekrar hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz, şeref verdiniz.Afiyet olsun.Nice ramazan ve bayramlarda bir kez daha hep birlikte buluşmak dileklerimle afiyet olsun, hoş geldiniz.”

Yoğun katılımla gerçekleşen İstesob İftar yemeği hasbıhal ve hoşsohbet ortamında geçti. İftar yemeğinin ardından iftar yemeğine katılan oda başkanları ve davetliler birbirleriyle hatıra fotoğraf çekindiler.

Sefaköy Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu üyeleri ve Esnaflar Florya”da dordurma yiyip,günün yorgunluk ve stresini atmanın keyfini paylaştılar.

Sefaköy Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sait Yüksel ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ve esnaflar İstesob”un geleneksel düzenlediği iftar yemeğine katıldılar.İftar Yemeğinin ardından Başkan Faik Yılmaz”ı İstesob Başkanlığına yeniden seçilmesini topluca tebrik ederek Başkan Yılmaz ile hatıra fotoğrafı çekindiler.

Sefakoy Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu üyeleri ve esnaflar Esnaf ve oda ilişkilerini, ve içinden geçtiğimiz seçim sürecini sohbet ortamı içinde değerlendirerek, seçim sonuçlarının ülkemizin hayrına sonuçlar getirmesiyle ilgili dilek ve temennilerini paylaştılar.Oda üyeleri ve esnaflar Florya”da günün yorgunluğunu ve sitresini attılkları anı fotoğraflayarak paylaşımlarda bulundular.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

[smartslider3 slider=27]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu