İsdök İstişare Toplantıları Devam Ediyor

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi”nin geri dönüşüm sanayi sitelerinden biri olan İsdök Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Aziz İyiokur Başkanlıgında ve Yönetimi tarafından İsdök”ün çözüm bekleyen iş ve işlemleriyle ilgili çalışmalar İstişare toplantılarında masaya yatırılıyor.
Yapılan toplantıların dostluk ve kardeşlik havası içinde geçtiğine dikkat çeken Başkan Aziz İyiokur, İsdök”un duayen başkanlarından rahmetli Tahir Oruç”un bayrak nöbetinin ve hizmet anlayışının güncellenerek devam ettiğini belirtiyor.
Başkan Aziz İyiokur, İsdök Sanayi Sitesi”nde yönetişim uyumu ve dayanışmanın İkitelli Organize Sanayi Bölgesi”nde faaliyet gösteren Sanayi Sitelerinde içinde eşine benzerine rastlanmayan bir anlayış çerçevesinde uyum ve dayanışma içinde devam ettiğinin altını çiziyor.
Başkan Aziz İyiokur, İsdök”ün duayen başkanlarından rahmetli Tahir Oruç”un anı ve hatıralarının İsdök için yapılması gereken çalışmalarla ilgili de belirlenen hedeflere birer birer ulaşıldığına dikkat çekiyor. Başkan İyiokur,İsdök Yönetim Kurulunun ve üyelerinin yaptıkları her toplantıda rahmetli Tahir Oruç”a her toplantıda dualar yapıldığını,rahmetli Tahir Oruç”un her zaman rahmetle,şükranla ve saygıyla anıldığını ifade ediyor.
İsdök Yönetim Kurulu Başkanı Aziz İyiokur,İsdök Sanayi Sitesi”nin yönetim kurulu başta olmak üzere İsdök Sanayi Sitesi Üyelerininde tam uyum ve ahenk içinde yönetilebilir ve sürdürülebilir bir yönetişim anlayışıyla iş ve işlemlerin devam ettiğine vurgu yapıyor.Başkan İyiokur, yönetim kurulu ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte İsdök Sanayi Sitesi”nin geleceğini en iyi şekilde planlamaya ve belirlenen hedeflere ulaşmak için çalışma ve hizmetlerin devam ettiğinin altını çiziyor.
Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu