İpkas Olağan Genel Kurulu Yapıldı

İpkas Olagan Genel Kurulu Eskoop Sanayi Sitesi Atatürk Kültür Merkezi Toplantı Salonunda yoğun katılımla gerçekleşti.

İpkas Olağan Genel Kurulu Yapıldı
İpkas Olagan Genel Kurulu Eskoop Sanayi Sitesi Atatürk Kültür Merkezi Toplantı Salonunda yoğun katılımla gerçekleşti.
İpkas”ın Duayen Başkan”ı Mustafa Aslankaya”nın rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı İpkas Olağan Genel Kurulunun Açılış,selamlama ve sunum konuşmasını İpkas Yeni Yönetim Kurulu Adına Yönetim Kurulu Üyesi Salih Gültekin yaptı.
10 Maddelik İpkas Olagan Genel Kurulunun Sevk ve İdaresini yapmak üzere oluşan Yusuf Akgün başkanlığı”nda ki Divan Heyeti oy birliği ile seçildi.
Başkan Akgün,Gündemin bir ve ikinci maddelerinin İpkas yönetimi tarafından okunduğunu,divan heyeti olarak gündemin 3.maddesi uyarınca Saygı Duruşu ve Akabinde İstiklal Marşımızın Okunması maddesine gelindiğini ifade ederek,”İpkas olagan genel kuruluna katılan Hazirunu ve İpkas üyelerini Saygı Duruşuna ve İstiklal Marşımızınn okunmasına davet ediyorum”dedi.
İpkas Olagan Genel Kurulunda görüşülen 10 maddenin çoğunluğu oy birliği ile kabul edilirken bir kısım maddeler ise oy çokluğu ile karara bağlandı.
Kurulda İpkas”a yıllarını veren Duayen Başkan Mustafa Aslankaya Onursal Başkan olarak anıldı.İpkas Sanayi Sitesi”ne yıllarca emek veren ve hayatta olan yöneticiler ile İpkas”a 28 yıldır Site Müdürü olarak hizmet veren Cafer Yeşil”e hizmetlerinden dolayı plaket verilmesine karar verildi.

İpkas Olagan Kurulunda Üyelerden Mehmet Tereci ve Mehmet Uçar söz aldı.Konuşmacılara Yönetim Adına Cevap Hakkı Konuşmasını İpkas Yönetim Kurulu Üyesi Salih Gültekin ile İpkas Sanayi Sitesi Müdürü Cafel Yeşil yaptı.İpkas Sanayi Sitesi”nin Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Listesi şu isimlerden oluşuyor:
İPKAS YENİ YÖNETİM ASİL LİSTE
1-Salih Gültekin
2-Yılmaz Emeksiz Oğlu
3-Lütfü Topçu
4-Osman Uğur
5-Tahir Koç
6-Muharrem Sarıgöl
7-Ahmet Ceylan…
İPKAS DENETİM KURULU ASİL LİSTE
1-Erkan Erdemkaya
2-Muzaffer Kaşıkçı
3-Gökhan Akbaş

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu