İkitelli OSB Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlamasına Ev Sahipligi Yaptı

İkitelli OSB"de görev yapmış başkanlar başta olmak üzere bölge kooperatif başkanları,bölge sanayicileri,Başakşehir siyasi parti tesilcilerinin yoğun katılım gösterdiği kutlama programında yapılan sunum ve konuşmalarda Cumhuriyetimizin 100. yılına ve kazanımlarına vurgu yapıldı.

İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keskin başkanlıgında ve İkitelli Osb yönetim ve denetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde Cumhuriyetimizin 100.yılı kutlandı.Kutlama etkinliğine Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan,Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı ve Cila Nikelajcılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sebahatdin Kayas, Başakşehir STK ve Siyasi Parti İlçe Temsilcileri ile Bölgede faaliyet gösteren 38 sanayi sitesi yönetim kurulu başkanları ile bölge sanayicileri katıldı.
İkitelli OSB”de görev yapmış başkanlar başta olmak üzere bölge kooperatif başkanları,bölge sanayicileri,Başakşehir siyasi parti tesilcilerinin yoğun katılım gösterdiği kutlama programında yapılan sunum ve konuşmalarda Cumhuriyetimizin 100. yılına ve kazanımlarına vurgu yapıldı.
Cumhuriyet Kutlama Programı yapılan konuşmaların ardından günün anlam ve önemine yönelik yapılan pasta kesimiyle ve günün anısına yapılan fotograf çekimleriyle sona erdi.
Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

Etkinliğin Fotografları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu