İkitelli Osb Beklenen Mali Genel Kurulu Yapıldı

İkitelli Osb Pandemi dolasıyla ertelenen olagan Mali Genel Kurulu, İkitelli Osb Binasında ki çok amaçlı toplantı salonunda yapıldı. Açılış,sunum ve selamlama konuşmasını İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Mustafa Aydın yaptı.

Başkan Aydın, tüm katılımcılara selamlama ve sunum konuşmasına,kurula pandemi koşulları altında ilgi gosteren genel kurul katılımcılarına teşekkür ederek, genel kurulun hayırlara vesile olmasını temenni etti.Başkan Aydın”ın konuşmasından sonra söz alan İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Konak, Kurulu Sevk ve İdare edecek Divan Heyeti”nin Teşekkülü için sunulan önergeyi kurul üyelerine arz etti.

Divan Heyeti Listesi Kurulda oy birliği ile kabul edildi.

Divan Başkanlığına İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi ve Atatürk Oto Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keskin seçildi.Mustafa Keskin Başkanlığında ki Divan Heyeti”nde, Aymakoop Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Göl ve Ebubekir Aydın yer aldı.

Divan Başkanı Mustafa Keskin 22 Maddelik Gündem maddeleri uyarınca; Tüm Şehitlerimize yapılan Saygı Duruşunun ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla gündem maddelerinin görüşülüp,müzakere edilmesi ve oylanması safhasına geçti. Başkan Mustafa Keskin başkanlığında devam eden Genel Kurul”da Faaliyet Raporunu İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Konak okudu.
Nuri Konak”ın faaliyet raporunu okumasının ardından Denetim Kurulu Raporunun okunmasına gelindiğinde Üyelerden Deparko Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zengin oturdugu yerde ayagı kalkarak söz alıp konuşmak istedigini söyledi.

Divan Başkanı Mustafa Keskin söz verilecegini ancak ilgili gündem maddelerine daha gelinmedigini ikaz etmesi üzerine iki hemşehrili olan Keskin ile Zengin arasında kismi bir gerginlik yaşandı.Bunun ardından Kürsüye davet edilen Mehmet Zengin konuşmalarının ve yaptıgı itiraz ve eleştirilerin hükümet komiserleri tarafından kayda alınmasını istedi.Daha sonra ki maddelerde tekrar konuşma hakkı verileceği belirtilen Mehmet Zengin Yerine geçti..
Kurulun gündem maddesi uyarınca Denetim Kurulu Raporunu Çorapçılar Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı ve İkitelli Osb Denetim Kurulu Üyesi Kazım Özeren okudu.
Yapılan Olagan Mali Genel Kurulda Deparko Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zengin, Enkoop Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Fazlı Eroglu, Dersankoop Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Maşuk Gülaçar birer konuşma yaptılar. Konuşmacılar burada yaptıkları konuşmaların ve verdikleri yazılı evrak ve önergelerin Divan Tutanaklarına geçilmesini ve de hükümet komiserlerinin ilgili evrak,bilgi ve dosyalarda yer alan bilgiler dogrultusunda hareket edilmesinin altını çizdiler.
Yapılan Olagan Mali Genel Kurul, 22 maddeden oluşan gündem maddelerinin okunması,görüşülmesi, karara bağlanması ve genel kurul üyelerine dilek ve temennilerin sunulmasının ardından sona erdi.
İkitelli Osb Önümüzde ki 6 ay sonra Olagan Genel Kurulunu yapacagı ile bilginin paylaşılmasının ardından genel kurula katılan üyeler ile davetlilere biten kurulun ardından yemek verildi.

Haber:Türkiye Esnaf Gazetesi

Haberin Ayrıntılarına Devam edilecek…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu