Hasan Büyükdede İkitelli Başkanlarını Dinledi

Çevre Sanayi Sitesinde meydana gelen yangın ile ilgili Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede Başkanlıgı”nda bilgilendirme ve çözüm yolları konulu bir toplantı yapıldı.

Çevre Sanayi Sitesinde meydana gelen yangın ile ilgili Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede Başkanlıgı”nda bilgilendirme ve çözüm yolları konulu bir toplantı yapıldı.
Çevre Sanayi Sitesi Yönetim Binasında,Çevre Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tokdemir ev sahipliğinde yapılan toplantıya İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Konak ile İkitelli Osb Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Büyükdede başkanlığında yapılan toplantıda yangın ile ilgili çok yönlü konuların masaya yatırıldığı, yangın ile ortaya çıkan mağduriyetin giderilmesiyle ilgili acil çözüm yöntemlerinin istişare edildiği belirtildi.
Toplantıya ev sahipliği yapan Çevre Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tokdemir, yangın ile ortaya çıkan mağduriyetin giderilmesiyle ilgili ayrıntılı bilgileri ilerleyen günlerde paylaşacağını söyledi.
Yangın ile ilgili verilen bilgilere göre 31 Agustos akşamı saat 21 sularında çıkan yağında yangının çıkış merkezinin kolonya ve dezenfekten üretimi yapılan iş yerinde meydana geldiği,yangının meydana geldiği iş yeri ortaklarından bir kişinin çıkan yangına müdahale ederken yaralandığı,yaralının hastaneye götürülürken yolda hayatını kaybettiği bildirildi.
Çevre Sanayi Sitesinde meydana gelen yangında 10-11.Bloklarda toplam 71 iş yerinin yangına maruz kaldığı,45 iş yerinin tamamen yandıgı ve kullanılamaz durumda, geri kalan iş yerlerinin ise yüzde 75 hasarlı olduğu belirtiliyor.

Yangında meydana gelen zararların giderilmesiyle ilgili Çevre Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu ve Üyelerin katılacağı kapsamlı bir istişare toplantısı yapılması bekleniyor.

 

 

 

Yangın Videoları

 

Haber:Türkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu