Hakan TUNÇ:”İkitelli Osb Sorun Değil, Çözüm Merkezi Olmalıdır”

İkitelli Osb”nin Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tunç, İkitelli Osb”nin bundan böyle sorun değil, çözüm merkezi haline getirilmesi için çalışılmalıdır dedi

Başkan Hakan Tunç, Yapılan Olaganustu Genel Kurul ile boşalan yönetim kurulu başkanlığına İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından yönetim kurulu başkanlığına getirildiğini,yeni dönemin Önce İkitelli Osb”ye, bölgemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini söyledi.

Başkan Tunç, İkitelli Osb”nde yapılacak olağan genel kurula kadar her işin ve hizmetin eksiksiz yerine getirilmesine gayret edildiğini, bu yönde de İkitelli Osb personeliyle gereken toplantının yapılıp, hizmetlerle alakalı sorun ve sıkıntının yaşanmadığıyla alakalı görüş ve düşünceleri dinlediğini ifade etti.

Başkan Tunç,İkitelli Osb”nin hak ettiği noktaya getirilmesiyle ilgili elinden gelen gayreti gösterdiğini belirterek, İkitelli Osb”nin son derece önemli bir süreci yaşadığının altını çizdi. Başkan Hakan Tunç, İkitelli Osb”ye iş ve ziyaret için gelen her kesi İkitelli Osb adına yaraşır ve yakışır hassasiyet ve duyarlılık içinde güler yüzle karşılayıp ağırlandıklarını ve aynı hassasiyetlerle de uğurlandıklarını belirtiyor. Başkan Tunç,yeni görevinden dolayı dışarıdan ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi”nde ki sanayi site başkanları ile bölge iş adamlarınca yoğun şekilde ziyaret edildiğini, gelen ziyaretçilerle  bölge hakkında bilgilendirip, bölge için neler yapılabilir noktasında da karşılıklı fikir alış verişi yapıldığını belirtiyor.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu