Başkan Barış Şeker Taziye Mesajını ve Covid 19 İle İlgili Çalışmaları Paylaştı

Saraçlar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Barış Şeker, Covid 19 salgını ile hayatını kaybeden Saraçlar Sanayi Sitesi üyelerinin ailelerine taziyelerini sundu ve Saraçlar Sanayi Sitesi olarak Covid 19 Salgınıyla mücadele kapsamında yapılan çalışmaları paylaştı.

Saraçlar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Adına Yönetim Kurulu Başkanı Barış Şeker,paylaştığı taziye mesajında ve bilgilendirme yazısında şu bilgileri paylaştı:”Saraçlar Sanayi Sitesi üye ve kat maliklerinden Cafer Emirza ve Reşat Doğru, yakalandıkları bu elim salgından dolayı Hakk”ın rahmetine kavuşmuştur. Aramızdan ayrılarak hakkın rahmetine kavuşan merhumlara Allahtan rahmet, geride kalan ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.”

Başkan Barış Şeker, Saraçlar sanayi sitesi olarak covid 19 salgının ülkemizde görülmesi ile birlikte ivedi olarak acil toplanarak gerekli önlemlerin alınması için hemen bir acil eylem planı yaptıklarını ifade ederek,açıklamasını şu şekilde tamamladı:
“Başakşehir Kaymakamımız”dan ve İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanlığı”ndan gerekli bilgileri aldık. İlk olarak Maske, Dezenfektenler, kolonya teminini yaptık.Ateş ölçer alıp bütün personelin günlük ateş ölçümünın yapılmasına başlandı. Sitemizde haftanın 3 günü dezenfekte çalışmaları ve işlemlerini yapıyoruz.
Salgının ortaya çıkması ve ilgili kurumların gerekli açıklamaları yapmalarıyla birlikte bizde o İlk andan itibaren üyelerimiz ile site bilgi paylaşımlarımızı Sms ve diğer internet ortamı kanallarıyla yapmaya başladık.Bu gibi paylaşımlarımıza halen daha deva etmekteyiz.

Üyelerimizin ödeme işlemleriyle ilgili yine Sms atarak bu aktiviteleri için banka ve internet üzerinden ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Bu aktivitelerin içinde en önemlisi de çalışma saatlerinde bir ayarlama belirledik. Buna göre site hizmetlerini sabah bir saat geç, akşam bir saat erkene aldık. Cumartesi günü çalışmasını ise iptal ettik. Diğer yandan aidat ödemeye gelen site sakinlerimizin ateşleri sürekli ölçülmeye devam ediliyor. Site içerisinde olan çay ocağı ve büfelerin gerekli önlemleri almaları için kurallara uygun hale getirdik. Çok şükür şimdilik büyük bir sıkıntımız yok.İnşallah bu salgından tüm insanlık bir an önce kurtulur. Dünya ve ülke ekonomimiz bir an önce özlenen o istikrarlı ortama kavuşur.
Bu salgın vesilesiyle hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza ve site üyelerimize Allahtan rahmet, hasta olanlara acil şifalar diler, herkese sağlıklı günler dileriz.

Saraçlar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Adına
Başkan Barış Şeker

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu