Aykosan Sanayi Sitesi Geleneksel İftar Yemeğini Verdi

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde Ayakkabı Sektörüne hitap eden ve 38 Sanayi Sitesinden biri olan Aykosan Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi Geleneksel İftar Yemeğini Aykosan Sanayi Yerleşkesi içinde bulunan Çarşı Bloğun taras katında hem açık ve kapalı alanda verdi.

Aykosan İftar Yemeği Canlı Tasavvuf Muziği sunumumlarıyla devam etti. İftar yemeğine gelen davetliler iftar yemeği için hazırlanan kapalı ve açık alan olarak tercihlerini yaparak iftarlarını açmak için masalardaki yerlerini aldılar.

Aykosan İftar Yemeğine katılan misafirleri Aykosan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nemci Uslu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Abi kapıda karşılayıp,iftar yemeğine katılan davetlilerin masalarına giderek yakından ilgilendiler.

Aykosan İftar Yemeğine İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi ve Çorapçılar Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Özeren, Tümsan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek, Aykosan Sanayi Sitesi eski Başkanlarından Cevat Olaş, Aykosan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Aykosan Sanayi idari personeli,Ayakkabı sektörünün temsilcileri, Aykosan Kooperatifi üyeleri, esnafları ve çok sayıda davetli katıldı.

Aykosan Sanayi Sitesi Geleneksel İftar Yemeğinde Aykosan Mescid imamı iftar ezanına kadar Kuranı Kerim Tilaveti sundu.Aykosan mescid imamı Kuranı Kerim Tilaveti sunumlarına geçmeden önce iftar yemeğine katılan davetlileri sessizliğe davet ederek Kuranı Kerim Tilaveti sunumu yaptı. Aykosan mescid imamı iftar ezanını okumasının ardından iftar yemeğine geçildi. İftar yemeği boyunca davetliler birbirleriyle hasbıhal edip, hoş sohbetlerde bulundular. İftar yemeği hatıra fotoğraf çekimleriyle sona erdi.

Uslu: “Dini ve Kutsal Etkinliklerde Siyaset Yapılmamalı”

Aykosan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Necmi Uslu, Aykosan Sanayi Sitesi”nin geleneksel iftar yemeğinin ardından Türkiye Esnaf Gazetesi”ne şu açıklamayı yaptı: ”Seçilmiş yönetim kurulu olarak yönetim içinde aldığımız bir karar ile önceki yönetim kurulu başkanı Sinan Beyhan beyden Aykosan Yönetim devrini aldık. Olağan ve seçimli genel kurulumuzu yapmak için 20 Haziran 2018 günü kendi denetim kurulu üyelerimizi seçececeğiz, ardından da Aykosan Olağan Seçimli Genel Kurulumuzu yapacağız. İçinde bulunduğumuz mevcut durum şu an itibariyle böyle. Dini vecibenin yerine getirildiği günde ne bizimle ilgili ne de siyasetle ilgili bir açıklama da bulunmak bana göre son derece yanlış. Bunun içinde biz yönetim olarak bugün burada hiçbir açıklama ve hiçbir konuşma yapmama kararı aldık.Yönetim Kurulu Başkanı olarak yeni ekibimizle birlikte bizde Aykosan Sanayi Sitesinin geleneksel iftar yemeğini verdik. Bu gibi etkinliklere asla siyaset karıştırılmamalı diye düşünüyorum. İftarımıza İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Nihat Tunalı ve İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi ve Çorapçılar Sanayi Sitesi Kazım Özeren, Tümsan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek, Ayakkabı sektörünün özellikle Gedikpaşa esnafları, Aykosan Sanayi Sitesi üye ve esnafları katıldılar. Hepsiyle yakından yettiğimizce ilgilendiğimizi düşünüyoruz. Aykosan Sanayi Sitesi Yönetimi olarak vermiş olduğumuz iftarın Aykosan camiasına, bölgemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diler, iftar yemeğimize katılan, şu veya bu sebeple katılamayan tüm üyelerimize en içten saygılarımı sunar, hayırlı ramazanlar temenni ederim.”

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

[smartslider3 slider=24]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu