Aliağa Kaymakamı Kazım Tekin Kendi İsteği İle Emekliye Ayrıldı

NEVBİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Başakşehir Kaymakamlığı”ndan İzmir Aliağa Kaymakamlığına atanan Kaymakam Kazım Tekin kendi isteği ile emekliye ayrılarak, kendisini Başakşehirli olarak gördüğü İstanbul Başakşehir”e yerleşti.

Başkaşehir Kaymakmalık görevinin ardından 2019’un Ağustos ayında Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi kapsamında İzmir Aliağa”ya atanan ve Aliağa”da Kaymakamlık görevine başlayan Kaymakam Kazım 4 aylık hizmetinin ardından aldığı emeklilik kararıyla ilgili duyuruyu Nevbiad”ın resmi web sitesi ve yerel medya üzerinden paylaştı.

Nevbiad yönetim kurulu başkanı Kaymakam Kazım Tekin”in emeklilik isteğinin kabul edilmesinin ardından Kazım Tekin için İzmir Aliağa”da veda yemeği ile İzmir Aliağa Protokolü ile veda yemeğinde buluştu.Vedalaşma yemeğinde ve akabinde yaptığı açıklamasında şu bilgileri paylaştı:
“Kaymakamlık mesleğini 30 yılı aşkın süredir gurur ve onurla yerine getirdim. 20 Haziran 1989 da, Sn Vecdi Gönül ve Sn Bekir Aksoy büyüklerimin imzalarıyla başlayan şerefli ve onurlu Mülki İdare Amirliği mesleğimi, 30 yıl 6 aylık sürenin sonunda, Bakan Yardımcımız Sn Muhterem İnce ve İzmir Valisi Sn Erol Ayyıldız devremin imzalarıyla noktaladım”diyor. Yıllık izninin ardından emekliye ayrılarak İstanbul Başakşehir”e yerleşen Kaymakam Kazım Tekin, “Daha yapacak çok şeyler var” diyerek, kamu görevinden sonra özel sektör içinde Nevşehirli İş Dünyası ile Nevşehir”in tanıtımı için çok yönlü çalışmalara devam edileceğinin mesajını veriyor.

Haber:Nevbiad-Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu