Ak Parti Başakşehir İlçe Teşkilatı Bayramlaşma Töreninde Buluştu

Ak Parti Başakşehir İlçe Teşkilatı Ak Parti İlçe Başkanlığında Bayramlaşma Töreninde Buluştu.

Ak Parti Başakşehir Bayramlaşma Töreni Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanlığında yapıldı.Bayramlaşma törenine katılanları Ak Parti İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas ve ilçe yönetimi ağırladı. Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahattin Kayas”ın ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma törenine, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilatlanma Başkanı Furkan Leventoğlu, Ak Parti Başakşehir Gençlik Kolları başkan ve yardımcıları, Ak Parti Başakşehir Kadın Kolları başkan ve yardımcıları, Ak Parti Başakşehir İlçesi Mahalle Temsilcileri ile çok sayıda Başakşehirliler katıldı.

Bayramlaşma Törenine geçilmeden önce törene katılanlara hoş geldin ve selamlama konuşmaları yapıldı.

Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas bayramlaşma törenine katılanlara yönelik

Yaptığı hoş geldin ve selamlama konuşmasında şunları söyledi:

“Ak Parti Başakşehir İlçe Teşkilatımızın değerli gönüllüleri, değerli dava arkadaşlarım hepinizin mübarek kurban bayramınızı tebrik ediyorum. Cenabı hak inşallah sağlık ve afiyet içerisinde Nice bayramları hep birlikte geçirmeyi bizlere nasip eylesin. Öncelikle günümüz rahim olsun, Allahın selameti ve rahmeti hepimizin Üzerine olsun.

Değerli kardeşlerim malum yaz mevsimi, hac mevsimi, ve özellikle

Anadoluda ki şehirlerimizde de bayramlaşmalar devam ediyor.Burada bulunan bir çok vatandaşımız Anadoluda ki kardeşlerimizinde bayramlarını birlikte kutlamak için buradan anadoluya gittikleri günleri yaşıyoruz.Kardaşlerimizin bir çoğu bu sılayı rahim zamanını Anadoluda ki akraba ve dostlarını ziyaret etmek için oralara gittiler ve insanlarımız Anadolu da ailelerinin akrabalarının yanında bayramlarını geçiriyorlar.

Bizlerde burada bayramlaşıyoruz. İşte dün Allah kabul etsin kurbanlarımızı kestik. Bugünde ilçede geleneksel bu bayramlaşmamızı yapıp ondan sonra da eş dost akraba ziyaretleri ile bu süreci tamamlayacağız.

Bildiğiniz gibi biz her zaman Başakşehir teşkilatı olarak birlik ve beraberlik içerisinde,

kardeşlik ruhu içerisinde yolumuza devam ettik, ediyoruz. İnşallah bu

Bayramlar bizim birbirimize bağlılığımızı kuvvetlendiren, kardeşliğimizi kuvvetlendiren

Hadiselere vesile olur.

Başakşehir teşkilatları olarak Ak Parti olarak, Allahın izniyle bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da en güzel sonuçları almaya devam edeceğiz. Allahım bunu bizlere nasip etti bundan sonra da inşallah hep nasip edecektir.

Bayramlarımızın birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşliğimizi

kuvvetlendirmek adına önemli mesajlar içeren hadiseler olduğunu düşünüyorum. Bu manevi atmosferi de içerisinde barındırıp, bizlerin bir araya gelmesine vesile olmasıyla da Allaha hamt ediyoruz.

Bayramlarımız her zaman böyle olsun, bayram tatında olsun ve birlik beraberliğimiz kardeşliğimiz daim olsun.

Bu gün aramızda Başakşehir Belediye Başkanımız var. Gençlik kolları teşkilat başkanımız var. Bayramlaşmamızı yapıp Allah nasip ederse ondan sonra ki ziyaretlerimize devam edeceğiz. Kurban Bayramı biliyorsunuz Allaha yakınlaşmayı içinde taşıyan ve buna vesile olan bir ibadetimiz.

İnşallah o yakınlaşmayı, o bütünleşmeyi sağlayan bizimde bu vesileler ile bir araya gelmemizi sağlayan çok büyük ve yüce bir olgu olur ve bizlerde hep birlikte buna layık kullar oluruz.

Ben tekrar bu bayramlaşma törenine gelen tüm kardaşlerimizin ve gelemeyen ama gönlü burada olan kardeşlerimizin kurban bayramını tebrik ediyorum. Her kesin bayramını tebrik ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Ak Parti Başakşehir eski gençlik kolları başkanı ve Ak Parti Gençlik Kolları Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanı Furkan Leventoğlu bayramlaşma töreninde hoş geldin ve selamlama konuşmasında şunları söyledi:

“Kıymetli ilçe başkanım değerli belediye başkanım.Yine değerli kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarımız. Uzun bir aradan sonra tekrar bir aradayız.Tabi siyasete başladığım bir teşkilatta güzel bir bayram vesilesiyle burada bulunmak gerçekten çok güzel.

Bayramınız mübarek olsun. Rabbim inşallah nice bayramlarda bu şekilde bir araya gelmeyi bizlere nasip eylesin ve hizmet ettiğimiz bu davanın devamlılığını nasip eylesin.

Nice bayramlarda yine bu salonun etrafında toparlanmayı nasip eylesin. Yine bayramlarımızı kutlamayı nasip eylesin.

Başkanımız zaten güzel bir konuşma yaptı. Ben büyüklerimizin ellerinden öperek sözlerime son vereyim. Allaha emanet olun, bayramınız mübarek olsun.”

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Başakşehir ilçe başkanımızı,gençlik kolları teşkilat başkanımızı, kadın kollarımızın ve gençlik kollarımızın değerli başkanlarımız burada.Çok değerli ve kıymetli teşkilatımızın güzel insanları burada. Bende sizlerin bu kurban bayramını yürekten kutluyorum.

Tabi hepinizin bildiği gibi 2019 çok yoğun bir yıl oldu. Çok ve bol çalışma ile geçti.

İnşallah kurban bayramında kurbanlarımızı kestik sonra ki günlerde de ufakta olsa bir tatil fırsatımız olur ve dinleniriz ve en azından o yorgunluğu bir şekilde atlatırız.

Tabi bu yoğunluk özellikle hem bu sene hem geçen sene fazlasıyla teşkilatlarımızda yaşandı.

Ben öncelikle kurban bayramı mesajıyla birlikte sizlere Aralık ayında yapmış olduğumuz çalışma programımız ve mücadelemiz için çok teşekkür ediyorum.

Eğer biz bir ve beraber olmazsak o mücadeleyi beraber yapmazsak, sonuç alamayız.

Elhamdülillah o birliğimiz ve beraberliğimiz her daim devam etti ve edecek.

Bu çalışmaları hep göstermiş olduğunuz performansla da fazlasıyla da hissettirdik. Bundan sonra da o birliği ve beraberliği ve muhabbeti Allahın izniyle

her daim kılacağız,her daim yaşayacağız, her daim bizler birbirlerimize sımsıkı bağlanacağız.

Dışarıda ki insanlara o birliğimizi beraberliğimizi o muhabbetimizi

Bundan sonra da fazlasıyla hissetireceğiz inşallah. Değerli arkadaşlar tabii kurban bayramının kısa özetini kardeşlik olarak özellikle altını çizerek söylüyorlar. İnşallah o kardeşliğimizi

Sadece kurbanın vesilesiyle hatırlamak değil, her daim hatırlamak, o muhabbetin bize ve birliğimize de her daim ruhumuzda inşallah hissetmektir.

Ben de sizlere tekrar kurban bayramınızı tebrik ediyorum.

Önümüzde ki dönemle ilgili ciddi manada akıllarımızda ve süreçle ilgili

ne yapılacaklarla ilgili akıllarımızda bir sürü düşünceler olabilir.Biz bundan sonra sık sık bir araya gelmeye devam edeceğiz. Gerek danışma meclislerimizde gerek faaliyetlerimizde bu birlikteliği ve bu muhabbet ortamını inşallah sık sık hep birlikte yaşayacağız.

Bu buluşmalarımızda yapılacakları, yapmamız gerekenleri hatta düşüncelerimizi,inşallah sizlerle istişare edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizin sürecini dışarıya da hissettirerek inşallah yolumuza devam etmiş olacağız.

Şunun özellikle altını çizmek istiyorum. Başakşehrimiz mutluluk şehrimiz ve bunu da fazlasıyla görüyor. Biz Allahın izniyle teşkilatımızla birlikte elimizden ne geldiyse, ne geliyorsa fazlayıysa hem performans olarak hem bilgi birikimi olarak hem de sahada yapılacak faaliyetlerle ilgili gerek vatandaşımızı yerinde sorarak yaşadık, yaşıyoruz. Burası çok önemli.Gerekse proje ve mantık olarak düşüncelerimizin bize yakışanı ve övünerek anlatacağımız Başakşehiri olmayı inşallah hep beraber yaşayacağız hep beraber istenilen başakşehiri birlikte imar edeceğiz.

Bundan sonrasında da ciddi manada Başakşehrimiz için hep beraber çalışacağız.

Ben bu yolculukta bizleri yalnız bırakmayacağınızı, hep birlikte o yolu yürüyeceğimizi kalbimde fazlasıyla hissediyorum.

Bunu her zaman tekrarlıyoruz. Başkan bir kişi, başkanlar bir kişi, ama etrafında ki güzel insanlar onlar ile birlikte olursa başkanlar çok olur. Biz sahada çok olursak, Allahın izniyle hiçbir şeyde de yenilmeyiz. Allahın izniyle fazlasıyla saha hakimiyeti de elimizde olur. Bu duygu düşüncelerle ben tekrar bayramınızı kutluyorum. Nice sağlıklı, mutlu güzel bayramlara hep birlikte kavuşmanızı diliyorum. Allaha emanet olun, sağ olun var olun.”

Haber: Turkiye Esnaf Gazetesi

Ak Parti Başakşehir Bayramlaşma Toreni

[smartslider3 slider=72]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu