Pik Dökümcüler Başkan Çırpıcı İle Yola Devam Dedi

Pik dökümcüler Sanayi Sitesi Olağan Seçimli Genel Kurul İkitelli Osb Binasında ki çok amaçlı toplantı salonunda Kovid-19 tedbirler kapsamında yapıldı.
Kurulun açılış ve genel bilgilendirme sunumunu Başkan Nedim Çırpıcı yaptı. Çırpıcı üyelerin gösterdikleri katılım ve kurallara uyma hassasiyetlerine uyum gösterdikleri için sözlerine teşekkür ederek başladı.Nedim Çırpıcı yapılacak olağan ve seçimli genel kurulun ülkemize bölgemize ve pik dökümcüler sanayi sitesine hayırlara vesile olmasını dileyerek, bilgilendirme konuşmasını yaptı.

Başkan Çırpıcı yapılacak kurulun sevk ve idaresini yönetmek için divan heyetinin seçimi için kendi listesinin dışında başka listelerin olup olmadığını sordu.İkinci listenin tarafına ulaşmasının ardından iki listede yer alan divan başkanı ve heyetine seçilecek olan isimler kurula okundu ve listelerin seçimi açık oylama ile yapıldı. Her iki listede ki isimler okundu ve listeler oylandı. Birinci liste 61 oy, ikinci liste 50 oy aldı ve Divan Heyeti mevcut yönetimin önerdiği listede yer alan isimlerden oluştu. Divan Heyeti Başkanlığına İkitelli Osb Eski Yönetim Kurulu Başkan vekili ve Tümsan iki sanayi sitesi yönetim kurulu başkanı Nihat Tunalı seçildi.
Nihat Tunalı Başkanlığında ki Divan heyeti yerlerini aldıktan sonra 13 Maddededen oluşan genel kurul gündem maddelerinin okunup, müzakere edilmesi ve oylanmasına geçildi.Gündemin 3.maddesi uyarınca Bütün Şehitlerimiz için yapılan saygı duruşunun ardından İstiklal marşımız okundu.
Yapılan Pikdökümcüler Sanayi Sitesi Olağan ve Seçimli Kurulda iki liste yarıştı. Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Çırpıcının listesi iki red oya karşılık oy çokluğu ile kabul edildi ve Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi Üyeleri bir kez daha Başkan Nedim Çırpıcı ve yönetimiyle yola devam kararı verdi.

Pik dökümcüler Sanayi Sitesini Başkan Nedim Çırpıcı Başkanlığı”nda Yönetecek liste de
Başkan Nedim Çırpıcı, Başkan Yardımcısı Avni Arı, Üyeler Mehmet Tek, Sadık Demir,Hayrullah Tığlı, Osman Ulaş ve Seyfettin Bıyıklı”dan oluşan isimler yer alırken, 61 oya karşılık 50 oy alarak seçimi kaybeden ikinci listede Doğan Kanga, Nazım Kalyoncu, Adem Şahin, Sadık Özkaya, Ahmet Koç yer aldı.
Zaman zaman sert tartışmaların yaşandığı Pikdökümcüler Sanayi Sitesi olağan seçimli genel kurulu 13 maddeden oluşan gündem maddelerinin okunup,müzakere edilmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

Haber Fotoları

[smartslider3 slider=143]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu