Mobilya Kenti Masko Geleneksel İftar Yemeğini Verdi

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinin ve Mobilya Sektörünün Amiral Gemisi Masko Mobilya Kenti, Geleneksel İftar Yemeğini Masko Avm önündeki açık alanda kalabalık katılımla gerçekleşti.

Masko İftar Yemeği Ezanını Sanatçı Alişan okudu. İftar Yemeğine  katılan ve diğer programlarına katılmak üzere Masko İftar Yemeği”nden erken ayrılan Başakşehir Belediye Başkanı Yasim Kartoğlu ile İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı birer selamlama konuşması yaptılar.

İftar yemeğine katılanlara hoş geldin ve teşekkür konuşması yapmak üzere kürsüye gelen Masko Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu Masko adına yapılması gerekenlerle ilgili verdiği sözlerin birbir yerine getireleceğini bir kez daha yeniledi. Masko Başkanı Mehmet Mutlu Masko”nun tanıtım ve reklamıyla alakalı çalışma doğrultusunda Sanatçı Alişan ve eşi Buse Vural ile 2 yıllığına anlaşma yapıldığını açıkladı. Yapılan anlaşma ile ilgili basına açık Masko Yönetim Katında ki toplantı salonunda imza töreni yapıldı.

İlknur Kaplan”nın sunum yaptığı Masko İftar Yemeğine Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kaktoğlu, Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı ve İkitelli Osb Yönetim Kurulu üyesi Sabahatdin Kayas, ,İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı, Konsiad Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik, İkitelli Osb Yönetim Kurulu Üyesi ve Sefaköy Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Hakan Tunç, İkitelli Osb Denetim Kurulu Üyesi ve Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Vural Koç, İkitelli Organize Sanayi Sitelerinin İkitelli Osb Temsilcileri, Modoka Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik, Beyoğlu Belediyesi 1.Başkan Vekili Bülent Katkak, 2.Başkan Vekili İlhan Turan, Mhp Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu,Masko”nun duayen başkanlarından Recep Güneykaya, Masko Mobilya Kenti mobilya mağaza sahipleri, Masko üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Haber: Turkiye Esnaf Gazetesi

Not:Haberin Detaylı Eklentisi devam edecek…

[smartslider3 slider=23]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu