İkitelli OSB Bakanları Ağırladı

“Organize Sanayi Bölgeleri Okul Öncesi Eğitim Kurumu İş Birliği İmza Töreni”,İkitelli OSB de yogun katılımla gerçekleşti. İkitelli OSB nin ev sahipliği yaptıgı, “Organize Sanayi Bölgeleri Okul Öncesi Eğitim Kurumu İş Birliği İmza Töreni”nde İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkan Mustafa Keskin Başkanlığında Bakanları Ağırladı.

Yapılan İmza törenine T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank,T.C. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in katılımlarıyla gerçekleşen “Organize Sanayi Bölgeleri Okul Öncesi Eğitim Kurumu İş Birliği İmza Töreni”ne, İkitelli OSB yönetim kurulu olarak ev sahipliği yaptı.
İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keskin ve İkitelli OSB yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğindeki törene; milletvekilleri, Başakşehir Kaymakamı, Başakşehir Ak Parti İlçe Başkanı,Başakşehir Belediyesi Başkanı, eğitim ve sanayi camiasının bürokratları, okul müdürleri ve bölgedeki eğitim kurumlarınının öğretmenleri katıldı.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi”nde çalışan kadınların talep ettiği ve açılmasını merakla bekledikleri okul öncesi eğitim kurumlarına yönelik beklentilerle ilgili toplantıya katılan bakanlar konu hakkında görüşlerini dile getirdiler ve bir protokol imzaladılar. İlgili Bakanlar, imzalanan protokol ile çalışan annelerin yüzlerinin güleceğine ve çocuklarımızın ise daha kolay bir şekilde mesleki eğitime kazandırılacağına vurgu yaptılar.
İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keskin İkitelli OSB Yönetim Kurulu ve Bölge Başkanlarının adına T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank”a,T.C. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e, ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu