CNR Holding Sektörleri Dünyaya Tanıtmaya Devam ediyor

Ev Tekstili Sektörü de CNR Holding ile Afrika”ya açılıyor
Ev tekstili sektörü için 26 yıldır fuar organizasyonları düzenleyen CNR Holding, Türk ekonomisinin, 2050 yılında 6 trilyon dolar büyüklüğe ulaşacak olan Afrika Pazarından alacağı payı artırmak için Ekim 2020’de Export Gateway to Africa Fuarı’nı hayata geçirecek. Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Export Gateway to Africa, öncelikle ev tekstili ve dekorasyonu olmak üzere birçok önemli sektörde faaliyet gösteren firmaları, sadece Afrika’dan gelecek yüzlerce alım heyeti ve binlerce satın almacı ile bir araya getirmeyi hedefliyor.
Tülden perde sistemlerine, banyo ürünlerinden uyku ve yatak odası tekstiline, döşemelikten mutfak ve yemek odası tekstiline kadar çok geniş bir ürün grubuna hitap edecek fuar; Türkiye’nin lider ev tekstili üreticilerin katılımıyla gerçekleştirilecek. CNR Holding, Export Gateway to Africa Fuarı ile toplamda 24 milyar dolarlık ihracatımız iki katına çıkaracak. Fuar, Türkiye ekonomisi için dünyanın en yeni ve en büyük potansiyelini taşıyan Afrika’ya yeni ve etkin bir ihracat kapısı açacak.
Export Gateway to Africa Fuarı’nda, ev tekstili ve dekorasyonu ile beraber mermer, mermer makinaları, seramik, mutfak, banyo ekipmanları, gıda, gıda işleme makinaları, sanayi ürünleri, tarım, tarım makinaları, mobilya, yapı ve yapı malzemeleri, otel ekipmanları, kimya ve temizlik ürünleri gibi ihracatın lokomotif sektörleri de yer alacak. Fuarda katılımcı olacak olan tüm firmalar için 54 Afrika ülkesinden alıcılar gelecek.
Siz de, halen büyük ölçüde ithalata bağımlı olan Afrika pazarından gelecek alım heyetleri ile iş ilişkileri kurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Haber:CNR Basın Merkezi-Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu