Cilacıların Mali Genel Kurulu Kendi Sosyal Tesislerinde Yapılacak

Cila ve Nikelajcıların Olağan Mali Kurulu Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesi Yeni Sosyal Tesisin çok amaçlı salonunda gerçekleştirilecek. Yaklaşık 300 kişilik salonda yapılacak

Olağan mali genel kurul için bütün çalışmaların tamamlandığını belirten site müdürü Hamdi Usta, “Kendi Sosyal Tesisimizin bünyemizde gerçekleştireceğimiz binamızda ki ilk kurulumuzdan dolayı büyük bir mutluluk yaşarken, üyelerimizi burada ağırlamış olmaktanda ayrı bir mutluluk duyacağız. 24 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştireceğimiz mali kurulun öncelikle ülkemize, bölgemize ve Cila Nikelajcılara hayırlara vesile olmasını diliyorum”dedi.

Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesi bina ve mödüllerini tamamlamasının ardından uzunca bir süre Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesi kendine ait Yeni Yönetim Binasına kavuşma özlemi çekiyordu.

Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesi Yönetimi Yeni Yönetim Binasında yer alan toplantı salonunun hazırlanmasıyla bu seneki mali genel kulun kendi yerleşkelerinde gerçekleştirilecek olmasının heyecanını yaşıyorlar. Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesi Müdürü Hamdi Usta yeni yönetim binasının bu aşamaya gelmesinde başta başkan Sebahatdin Kayas”a ve tüm yönetim üyelerine gösterdikleri bu öz verili çalışmadan dolayı başta kendisinin, site çalışanların ve site esnafının yöneticilere teşekkür ettiklerini dile getiriyor.

Turkiye Esnaf Gazetesi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu