Cila ve Nikalajcılar Sanayi Yeni Yönetim Binasına Kavuştu

Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesi Yönetimi Yeni Sosyal Donatı ve Hizmet Binasına taşındı. Yaklaşık bir yıldır yapımı devam eden Cila Nikelajcılar Sanayi Sitesi Yeni Yönetim Binasında yer alan çeşitli donatı ve hizmet birimlerinde çalışmaların devam ettiğini belirten Cila ve Nikelajcılar Odası Genel Sekreteri ve Cila Nikelajcılar Sanayi Sitesi Müdürü Hamdi Usta Cila Nikelajcılar Sanayinin yeni sosyal donatı ve yönetim hizmet binasında bir takım restorasyon çalışmalarının devam ettiğini belirti.

Cila ve Nikelajcılar Odası Genel Sekreteri ve Cila ve Nikelajcılar Sanayi Sitesinin Müdürü Hamdi Usta Cila Nikelajcılar Sanayi Sitesi Yönetimi olarak daha önce sitenin arındırma merkezinde yer alan kısıtlı alanda site yönetim hizmetlerinin devam edildiğini, yeni binanın kısmi tamamlanmasıyla site yönetim hizmet kalitesine en iyi şekilde cevap verme adına yeni yönetim binasında ki yönetim birimine taşındıklarını söyledi. Hamdi Usta, yeni yönetim binasının yapım aşamasında site üyelerinin ve yönetim kurulunun son derece titiz ve hassas hareket ettiklerini ve bu güne gelinmesini de sabırla beklediklerine değindi.

Cila ve Nikalajcılar Odası Genel Sekreteri Hamdi Usta, Cila ve Nikalajcılar Sanayi Sitesinin yönetim merkeziyle ilgili bilgileri paylaşırken, daha restarasyon işleri devam eden yönetim binasının yönetim birimine ait ünitelerin tamamlandığını, cami ile ilgili çalışmaların devam ettiğini belirti.

Cila ve Nikelajcılar Sanayi sitesi müdürü Hamdi Usta yeni yönetim binasının 850 metrekare alan üzerine çatı katıyla birlikte 3 kat üzerine kurulu olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

“Cila Nikelajcılar Sanayi Sitesinin Yeni Sosyal Donatı ve Yönetim Hizmet binası yeri en uygun ve en iyi şekilde değerlendirilerek. Bina yerleşkesinde çeşitli birimlerin yer alması sağlandı. Yeni binamızda yönetim birimleri, çok amaçlı toplantı salonu, cami ve diğer sosyal donatı birimleri yer almakta.Binanın birinci ve ikinci katında yönetim kurulu başkanı odası ve diğer birimler var. Ayrıca yine ikinci katta yaklaşık 250-300 kişilik çok amaçlı toplantı salonu bulunuyor. Yine ikinci katta ibadete açılacak 400-500 kişilik cami yer alıyor ve cami ile ilgili ibadet ortamına uygun restorasyon çalışmaları devam ediyor.

Yine ayrıca birinci katta iki adet iş yeri alanı bulunuyor. Bu alanlarla ilgili çok yönlü çalışmalar devam ediyor.Binanın çatı katında yer alacak sosyal donatılarla ilgili yönetim kurulu en uygun kararı alarak en gerekli hizmet donatısı oluşturulacaktır. Yeni binamızda yer alan camimize Cila Nikelajcılar Sanayi Sitesi esnafının yanında yakında ki sanayi sitelerinden de esnafların ibadetlerini yerine getirmek için gelebilecekler. Yeni binamızda yönetime ait hizmet mödüllerinin çağdaş ve modern olmasıyla site esnafına çok daha kaliteli hizmet verilecek. Ayrıca çalışan personelde daha rahat ve konforlu ortamda hizmetlerine devam edecekler.”

Yeni binanın günün koşullarına ve yer imkanına göre en iyi şekilde üretildiğine dikkat çeken Hamdi Usta, “Yeni binada en son teknolojiler kullanıldı. Yapı üretiminde her şeyde seçicilik için özen gösterildi. Güvenlik sistemleriyle alakalı çalışmalar hızla devam ediyor.Ayrıca binanın cepheye ve Pik Dökümcüler sanayi sitesine bakan cadde cephesiyle alakalı yeşil alan pesaj çalışması ve oturma bankları yer alacak” diyerek, sözlerini şu şekilde tamamladı:

“Cila Nikalajcılar Sanayi Sitesinin Sosyal Donatı ve Yönetim Hizmet Binasının ortaya çıkıp kendini göstermesiyle birlikte daha binamız son aşamasına gelmeden farklı farklı teklifler gelmeye başladı. Özellikle bankalardan gelen teklifleri yönetim olarak değerlendirerek en iyi teklifi veren banka ile çalışma karara alınabilir. Cila Nikelajcılar Sanayi Esnafının belli bir sayıda olmasına rağmen, sitemize yakın sanayi sitelerinde hasıl olan banka hizmetleri ihtiyacına da cevap verecek bir konumda bulunmaktayız.Dediğim gibi bu konuda bize gelen teklifler değerlendirilerek en uygun hizmet yönünde karar alınacak diye düşünüyorum. Banka şubesi veya Bankamatik Gişeleriyle alakalı degerlendirmeler devam ediyor. Özellikle yeni binamızın Pik Dökümcüler Sanayi Sitesinin yapımı devam eden yeni projesine ve Pik Dökümcülere oldukça yakın. Pik dökümcülerin yeni projesiyle bu çevrede son derece hareketli günler gelecektir. Geleceği şimdiden gören bir takım çevreler bu imkanları da değerlendirmeye çalışıyorlar. Bizde Cila Nikelajcılar olarak sitemize en uygun olan hizmet birimlerine yer vermeye gayret edeceğiz. Tabi ki Cila Nikelajcılar için en iyi,en kaliteli,en verimli hangi tercihse o yönde en son kararı da yönetim kurulumuz verecektir. Cila Nikelajcılar Yönetimi adına Yeni yönetim binamızın başta Cila Nikelajcılar sanayi sitesi olmak üzere, sonra da bölgemize,milletimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını dilerim.”Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu