Başkan Akgün,Başkan M.Mustafa Aydın”a Plaket Verdi

İskobir ve Eskoop Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Yedi Tepe Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı İş Adamı Yusuf Akgün, İkitelli Osb Seçimli Olagan Genel Kurulu”na katıldı ve 3 yıldır İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanlıgını yapan Aydın Tekstil ve Haseyad Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Mahmut Mustafa Aydın”a hizmetlerinden dolayı bir plaket sundu.
Başkan Akgün plaket sunum töreninde,plaketin veriliş amaç ve içeriği ile ilgili yaptıgı kısa bilgilendirme konuşmasında şunları söyledi:
“Sayın Divan sayın bakanlık temsilcileri İkitelli Organize Sanayi Bölgesinin kıymetli müteşebbisleri,iş camiası ve kıymetli hazirun bu gün burada gerçekleşen bu genel kurulumuzun kooperatiflerimize, bölgemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.Hepinizin bildiği gibi ben bu bölgenin kuruluşunda bulunan iki numaralı kurucularından biriyim.
Tabiki hepimiz biliriz ki buralar gelip geçici makamlardır. Bölge başkanlığının kuruluşundan beri 15 yıldır burada başkanlığın kuruluşunu yapmış, görev almış birisi olarak ve bu bölgede bir arkadaşınız olarak burada bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Dolayısıyla burada görev yapan,buraya emeği geçen yöneticiyi küçükte olsa bir şilt ile kendisini onurlandırmak üzere kendilerine takdim etmek istiyorum.
İkitelli Birligi olarak Sayın Mahmut Mustafa Aydın İkitelli Osb başkanı olarak burada görev yaptı. Mahmut Mustafa Aydın kardeşimiz,Türkiyemizin en büyük ve ekonomi dünyası için en güzel projelerinden biri olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesine 27.02.2019 tarihinden itibaren öz veri ve başarıyla hizmet ettiler.Her kese eşit mesafede durup,herkese önem verdiler. Bölgemize verdiğiniz hizmetleriniz takdire şayandır ve her türlü takdirin üstündedir. Dolayısıyla bundan sonra ki yaşamınızda sağlık ve başarılar diliyorum.”
Yusuf Akgün İskobir Yönetim kurulu başkanı

Haber:Türkiye Esnaf Gazetesi/Rasim ŞİMŞEK

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu