•  
  •  
Son Dakika
21 Şubat 2018 Çarşamba

Yılın Son İDDG Toplantısı İSTESOB’da Yapıldı

25 Aralık 2017 Pazartesi, 11:39

Yılın 12. ve son İş yeri Denetleme ve Danışmanlık Grubu (İDDG) toplantısı İSTESOB’da yapıldı. İDDG’ye katılan esnaf odası başkanları 2017 yılının esnaf ve sanatkar açısından bir değerlendirilmesini yaptı.

İSTESOB’da ayda bir oda başkanlarının katılımıyla esnafın ve esnaf odalarının temel sorunlarının ele alındığı İDDG’de yılın son toplantısı gerçekleşti. İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, İDDG’nin son derece verimli geçtiğini belirterek İDGG’ye katkı sağlayan oda başkanlarına teşekkür etti. İSTESOB Genel Sekreteri Muzaffer Garip de 1 yıl boyunca İDDG’de ele alınan konuların bir özetini sundu, yapılan çalışmaları anlattı.

“BU TOPLANTILAR SAYESİNDE ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM”

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Gür, İDDG toplantıları sayesinde esnaf sanatkarı ve odalarını daha yakından tanıma fırsatı bulduğunu kaydetti.  Gür, “İSTESOB’daki disiplin ve düzen, bana esnaf sanatkarın işine ne kadar önem verdiğini gösterdi. Çok samimi bir ortamda verimli toplantılar gerçekleştirdik. Burada sizlerin arasında olmaktan dolayı çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Haber: İstesob Basın Merkezi-Turkiye Esnaf Gazetesi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz