•  
  •  
Son Dakika
24 Şubat 2018 Cumartesi

Müsiad Batum’da Nuri Sarı İle Yola Devam Dedi

20 Eylül 2017 Çarşamba, 20:52

MÜSİAD Batum’da bayrak nobetini Nuri Sarı”ya devretti.

Müstakil Sanayiciler ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) Batum Şubesi için yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında Nuri Sarı oybirliği ile yeni başkan seçildi.

Müstakil Sanayiciler ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) Stuttgart Şubesi 1. Olağan Kongresiyle yeni yönetim kurulunu seçti. Kurulduğu günden bu yana çalışmalarına ara vermeden devam eden MÜSİAD Batum Şubesi yönetimine kattığı yeni isimler ve yeni görev dağılımı ile daha güçlü bir ekip oluşturdu.

Geçtiğimiz Cumartesi günü MÜSİAD Batum Şubesi’nde gerçekleştirilen Genel Kurul sonucunda MÜSİAD Batum Şubesi Başkanı Mustafa Okutan bayrağı yeni başkan Nuri Sarı’ya devretti. Genel kurula MÜSİAD 2. Dönem Başkanı ve Rize Eski Milletvekili Ali Bayramoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Batum Başkonsolosluğu yetkilileri, MÜSİAD Yurtdışı Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı İbrahim Uyar ve Avrasya Bölge Koordinatörü Şeref Aygün ile birlikte pek çok davetli katıldı.

Genel Kurulda bir konuşma gerçekleştiren MÜSİAD Yurtdışı Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı İbrahim Uyar, Başkan Nuri Sarı ve yeni yönetiminin çok büyük işlere imza atacağına MÜSİAD Genel Merkez olarak inançlarının tam olduğunu belirtti.

Programın sonunda bir önceki Başkan Mustafa Okutan’a hizmetlerinden ötürü hediye plaketi takdim edildi.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz