•  
  •  
Son Dakika
24 Şubat 2018 Cumartesi

Küçükistanbul Yaz Spor Şenliklerinde Buluşuyor

13 Eylül 2017 Çarşamba, 05:15

KÜÇÜKÇEKMECE’DE YAZ SPOR ŞENLİĞİ COŞKUSU

Küçükçekmece Belediyesi, ilçe sakinlerinin fiziksel ve ruhsal yönden gelişime katkı sağlamak ve yaz aylarında sportif zenginliği teneffüs edebilmeleri amacıyla ‘Yaz Spor Şenlikleri’ düzenliyor. Yaz boyunca hafta sonları ilçenin farklı noktalarında düzenlenen etkinlikler, sporseverlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Kartaltepe Mahallesi Kaya Sebati Tuncay İlkokulu bahçesinde düzenlenen şenlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Küçükçekmecelilerin  yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen etkinlikte, çocuklar ve yetişkinler 2 gün boyunca, penaltı atışı şişme oyun grubu, gladyatör şişme oyun grubu, canlı langırt, şişme kaydırak, kuleli zıpzıp, mini golf, bowling, voleybol şişme oyun grubu, masa tenisi,survivor parkuru, ayak bilardosu aktivitelerinde eğlenerek, keyifli zaman geçirdi.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZ SPOR YAPSIN İSTİYORUZ”

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmecelileri spor aktivitelerine yönlendirmek için Yaz Spor Şenlikleri’ni düzenlediklerini ifade ettiği konuşmasında, “Sitelerde ve mahallelerdeki okul bahçelerinde düzenlediğimiz şenlikler ile tüm vatandaşlarımıza spor yapma imkanı sağlıyoruz. Spor yapılarak geçirilmiş bir gün kazanılmış yarındır. Katılım sağlayan tüm Küçükçekmecelilere teşekkür ederim” dedi.

“SPORA OLAN İLGİMİZ ARTIYOR”

Spor etkinliklerinde çok  eğlendiğini ifade eden Ömer Talha Polatlı, “ Etkinliği çok beğendim, Belediye Başkanımız Temel Karadeniz’e çok teşekkür ederim. Bizim işimizi kolaylaştırıyor ve spora daha fazla ilgi kazanıyoruz. En çok futbolu  seviyorum. Sporu hayatta kendime bir başlangıç olarak görüyorum ” ifadelerini kullandı.

Haber:Kucukcekmece Belediyesi Basın Merkezi-Turkiye Esnaf Gazetesi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz