•  
  •  
Son Dakika
19 Nisan 2018 Perşembe

Küçükçekmece Esnafı Başkan Mustafa Yorulmaz İle Yola Devam Dedi

28 Ocak 2018 Pazar, 19:31

Küçükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olagan Genel Kurulu Yapıldı

Küçükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olagan Genel Kurulu Küçükçekmece Cennet Kültür Merkezinde yapıldı.

Küçükçekmece Cennet Kültür Merkezi”nde gerçekleşen Küçükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olagan Genel Kurulu”na bir çok oda başkanının yanında Küçükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri de yogun ilgi gösterdi.

Seçimli genel kurulda Gündem maddelerinin görüşülmesinden sonra başkanlık seçiminin oylanmasına geçildi. Sakin bir ortamda gerçekleşen oylamadan sonra yasal süreci içinde açılan sandıklar açıldı ve oy sayımları yapıldı.

Sarı Liste ile başkanlık yarışına katılan Başkan Mustafa Yorulmaz 245 oy alarak yeniden başkan seçildi.

Mavi Liste ile başkan adaylık yarışına katılan Hasan Öz ise 136 oy alarak başkanlık yarışında kaybeden taraf oldu.

Yapılan Olagan Genel Kurulda oy kullanma süreci boyunca delegeler arasında ve genel kurulu izlemeye katılan  oda başkanları arasında uzun uzun sohbetler yapıldı. Sandıkların açılıp oy sayımından sonra sonuçların belli olması üzerine bir kez daha güven tazeleyen başkan Mustafa Yorulmaz, başkanlık yarışına Başkan Adayı Hasan Öz”ün genç ve gelecek açısından bir teminat oldugunu ifade ederek, şunları söyledi:“Her makam ve mevki gelip geçicidir. Zamanı geldiginde bizlerde vermiş oldugumuz görevleri  ve makamları elbette bırakacagız. Elbette ki bu makamları hak edenlerde gelip yönetime aday olacak ve sandıktan yetki aldıklarında yöneteceklerdir. Ne kazanan kazandıgı için sevinmelidir, ne de kaybeden kaybettigi için üzülmelidir. Neticede kazanan Küçükçekmece Esnafı olmuştur. Başkan Yorulmaz Genel Kurula katılan Oda Başkanlarına ve üyelerine yönelik yaptıgı  teşekkür konuşmasının ardından  kutlama ve tebrikleri kabul etti. Yapılan Genel Kurul, günün anlam ve öneminin anısına katılımcılarla ve yönetim kurulu üyeleriyle fotograf çekimleriyle sona erdi.

Başkan Mustafa Yorulmaz”ın Seçim Listesinde Şu İsimler Yer aldı:

Yönetim Kurulu Asıl Üyeler : Cavit Bilici, Uysal Macarcıoglu, Ahmet Kara, Rıza Can, Mehmet Emin Cangir, Mehmet Kapusuz, Ömer Çetinkaya ve Şafak Ender Alptekin.

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Doan Külekçi, Halim Bölükbaşı ve Savaş Üngör.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Engin Yücel, Zafer Özdemir, Mesut Atılmaz, Tuncay Ersoy, Şerafettin Yılmazer, Mustafa Mehmet Batıtürk, Muharrem Peker, Mehmet Engin Yorulmaz ve Ertan Ünlü.

Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Kadir Karabacak, Erdem Bozkurt ve Fatih Özen yer aldı.

Mavi Liste ile Başkanlık Seçim Yarışına katılan Başkan Adayı Hasan Öz”ün Listesi Şu İsimlerden Oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler:Ferruh Sartekin, Halil İbrahim Arslan, Hatice Türkmen, Hüseyin Alel, Engin Şenel, Halil İbrahim Şencan, Sedar Köker ve Erdogan Sarıçiçek.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Recai Şimşek, Bülent Perinçek, Hacı Muhsin Keçeci, Yasin Soyucak, Erdal Ünverdi, Yasin Beşkardeş, Aykut Duman, Cihat Karakuş ve Selçuk Koyuncu.

Denetim Kurulu Asıl Üyeler: Umut Gönülkırmaz, Hüseyin Taner Tutak ve Umut Demirci.

Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Emre Efe, Cengiz Canbazoglu ve Nurten Berc.

Haber: Turkiye Esnaf Gazetesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz