İkitelli Osb Başkanlığına Hakan Tunç Getirildi

Geçtiğimiz Salı Günü Yapılan İkitelli Osb Yönetim Kurulu Toplantısında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Osb Başkanlığına Hakan Tunç Getirildi.

İkitelli Osb Başkanlığına Getirilen Hakan Tunç”un başkanlığıyla ilgili açıklama İkitelli Osb Resmi Web Sitesinden yapıldı.

Yapılan açıklamaya göre İkitelli Osb Yönetim Kurulunda Şu isimler yer aldı:

İkitelli Osb Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tunç, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Kılıçarslan, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Hacısoylu,Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Özeren ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Bacakcı.

Hakan TUNÇ KİMDİR?

1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Hakan Tunç Konya Bozkır'lı olup, İlk ve Ortaöğrenimini İstanbul'da tamamladı. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinde Yüksek Lisans yapan ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi  mezunu olan Hakan Tunç,BLM Teknoloji Mühendislik LTD. Şti. olarak 20 yıldır sanayici kimliğiyle faaliyet gösteriyor. Hakan Tunç, Sefaköy Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanlığı, İş Batı İş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanlığı, KONSİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği gibi bir çok görevler yapıyor. Ayrıca birçok Dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif görevler üstlenen Hakan Tunç,Evli ve 2 çocuk babası olup, İngilizce biliyor.

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu