•  
  •  
Son Dakika
19 Şubat 2018 Pazartesi

Başkan Karadeniz Dev Projeleri Anlattı

12 Kasım 2016 Cumartesi, 23:12

BAŞKAN KARADENİZ, SULTANMURAT MAHALLESİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, ilçede Sultanmurat Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya gelerek Küçükçekmece’deki dev projeleri anlattı. Sultanmurat Spor Kulübü’nde gerçekleşen buluşmaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Korkut, İBB Başkan Vekili ve Küçükçekmece Belediyesi Meclis Üyesi Göksel Gümüşdağ’ın babası Hasan Gümüşdağ, Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcıları ve müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.baskan-vatandas-1_turkiyeesnafgazetesi_

”AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI”
Küçükçekmece’de yapımı tamamlanan önemli projeleri anlatan Küçükçekmece Belediye Başkan Temel Karadeniz; “Daha yaşanılabilir bir Küçükçekmece için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Tüm mahallelerimizde projelerimizin bir kısmını tamamladık, bir kısmının ise yapımı devam ediyor. Tamamladığımız projelerimiz arasında Bağımlılıkla Mücadele Merkezi, Belediye Anaokulu Parkı, Nurettin Şen Parkı, Trafik Çocuk Eğitim Parkı, İkitelli Şenevler Camii, Zülfikar Parkı, Yarımburgaz ve Kanarya Bilgi Evleri, Halkalı 15 Temmuz Şeref Meydanı bulunuyor. Ayrıca Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ilçemiz için büyük bir yatırım olmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Diş hastanemiz Küçükçekmece’ye hayırlı olsun. Macera Parkımızın açılışı ise kısa bir zaman sonra yapılacaktır” dedi.
”KÜÇÜKÇEKMECE’Yİ HEP BİRLİKTE GÜZELLEŞTİRELİM
Küçükçekmece’de yapımı devam eden ve proje halinde olan yatırımları da vatandaşlarla paylaşan başkan Karadeniz; “Küçükçekmecenin bizim olduğunu bilerek yaşayalım ve ilçemizi hep birlikte güzelleştirelim. Küçükçekmece’de yapımı devam eden ve proje halinde olan birçok çalışmamız var. Sultanmurat Meydanı Pazar Yeri ve Yeraltı Otoparkı, Halkalı Sağlık Ocağı ve Kapalı Pazar Yeri, Fevzi Çakmak Meydanı Pazar Yeri ve Yer altı Otoparkı, Tevfikbey Meydanı Pazar Yeri ve Yeraltı Otoparkı, Cennet Meydanı Pazar Yeri ve Yeraltı Otoparkı, Yenimahalle Kentsel Dönüşüm Rezerv Konutları, Küçükçekmece Öğretmen Evi, İnönü ve İstasyon Mahalleleri Semt Konakları, Konutbirlik Kavşağı, ikinci bir göl kenarı yeşil alanı oluşturacak olan Menekşe Deresi Rekreasyon Projesi, Gençlik Merkezi, İstanbul Cemevi ve Kültür Merkezi, Hacı Bektaşi Veli Lisesi bunlardan öne çıkanları.” dedi. Vatandaşların sorularını yanıtlayan Başkan Karadeniz, Halkalı- Kapıkule tren seferlerinin başladığını da duyurarak, Havaray projesinin de çok kısa bir zamanda yapımına başlanacağını söyledi.

baskan-vatandas-3_turkiyeesnafgazetesi_baskan-vatandas-4_turkiyeesnafgazetesi_

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz