•  
  •  
Son Dakika
19 Nisan 2018 Perşembe

Bağcılar personeline iletişim eğitimi verdi

02 Ocak 2018 Salı, 14:09

Bağcılar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından personele hizmet içi eğitim verildi. 2 gün süren ve uzmanların katıldığı eğitimlerde çalışanlar kurumsal iletişim ve resmi yazışma kuralları konusunda bilgilendirildi.

Hizmet içi eğitim planı kapsamında Bağcılar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, personele yönelik iletişim semineri düzenledi. Meclis salonunda gerçekleştirilen program 2 gün sürdü. Eğitime her birimden olmak üzere toplam 150 çalışan katıldı.

“Yönetmeliğin içeriği hakkında bilgiler sunuldu”

Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Bayram Baş, resmi yazışma kuralları, yazışmaların teknik özellikleri ve yönetmeliğin içeriği hakkında bilgiler sundu. İletişim uzmanı Julide Sönmez ise personelin hem kendi arasındaki hem de vatandaşlarla olan iletişimi, personelin kendini geliştirmesi, hizmetin daha kaliteli ve verimli hale getirilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yetkililer, başarılı bir yılı geride bıraktıklarını 2018 yılında da başarıyı daha ileriye taşımak için gerekli eğitimlerin de verildiğini belirtti.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz