Bağcılar Güngören Başkan Vural Koç İle Yola Devam Dedi

Bağcılar Gungoren Sanayi Sitesi Olağan Genel Kurulu Bağcılar Güngören Metro Avm”nin taras katında bulunan çok amaçlı salonunda Gerçekleşti.
Tek listeli Bağcılar Güngören Sanayi Sitesinin Genel Kurulunda yapılan oylamada 2 red oya karşılık 118 oy ile Bağcılar Güngören Sanayi Sitesini iki yıl daha yönetmek üzere Mevcut Yönetim kurulu başkanı M.Vural Koç”un listesi bir kez daha güven tazeledi.Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi üyeleri bir kez daha Başkan Vural Koç ve Yönetimiyle yola devam kararı verdi.
Covid 19 Salgını ile başlayan Pandemi sürecinin yeni döneminde yapılan genel kurulda gereken güvenli mesafenin belirlenip, gereken tedbirler çerçevesinde başladı.
15 Maddelik Genel Kurul Toplantısı,sinevizyon sunumları eşliğinde Genel Kurula katılan üyeler bilgilendirildi.
Genel Kurulun açılışını ve selamlama konuşmasını Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Vural Koç yaptı.
Başkan Vural Koç”un selamlama konuşmasının ardından başlayan 15 Maddelik Gündem Maddelerinin görüşülmesine Saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam edildi.
Genel Kurul kurallarıyla ilgili hükümet komiserinin bilgilendirme konuşmasının ardından Genel Kurulu Yönetecek divan heyetinin seçimine geçildi.
Tek listeli Genel Kurulu Başkan Vural Koç”un önerdiği Divan Heyeti listesi oy birliği ile seçildi. Divan Başkanlığına seçilen sanayici Bedrettin Yetim divan heyeti adına yaptığı selamlama konuşmasının ardından pandemi sürecinde yapılan genel kurulda pandemi süreci ile ilgili alınan tedbir, önlem ve kurallara tüm katılımcıların riayet etmelerinin gerekliliğine dikkat çekerek 15 maddelik gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

4.Medde uyarınca Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin seçimiyle ilgili Başkan M.Vural Koç”un sunduğu listenin oylanmasına geçildi.
Tek Listeli Bağcılar Güngören Olağan Genel Kurulunda 4.madde uyarınca yapılan Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin belirlenmesiyle ilgili yapılan gizli oylamanın ardından oyların okunmasına geçildi. Kurulda Nisapla ilgili yeterli üyenin bulunup bulunmadığıyla ilgili öneriler üzerine kurula katılan üyelerin yeniden sayımı yapıldı ve yeterli nisabın olduğu belirtilerek,seçime geçildi.

2 geçersiz oya karşılık geçerli 118 oy ile Vural Koç”un Listesi Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesini yönetmek üzere yeniden seçildi. Başkan Koç”un önerdiği 

ve 2 yıllığına seçilen Yeni Yönetim Kurulu İçin Seçilen Asil Liste de ki İsimler Şöyle:

Yönetim Kurulu Asil Liste
1-Mehmet Vural Koç
2-Hakan Boyraz
3-Hasan Aksoy
4-Coşkun Özilhan
5-Nedret Unutulmaz
6-Bayram Akan
7-Mehmet Erol

Denetim Kurulu Asil Liste

1-Gökhan Yılmaz
2-Alparslan Darçın
3-Orhan Bağcı…

İkitelli Osb Temsilciligi Asil Liste

1-Mehmet Vural Koç

Marmara Küçük Sanayi Siteleri Üst Birliği Temsilcileri Asil liste

1-Mehmet Vural Koç
2-Bilal Çelik
3-Adem
4-Mustafa Demir

Haberle ilgili fotoğraf ve Haberin Ayrıntıları Devam Edecek!…

Haber:Turkiye Esnaf Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu