•  
  •  
Son Dakika
19 Nisan 2018 Perşembe

Akut Bayrak Nobetini Saydun Gökşin”e Devretti

29 Kasım 2016 Salı, 02:22

Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nasuh Mahruki, AKUT Yönetim Kurulu’na ilettiği istifa dilekçesi ile hem derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığından hem de Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettiğini bildirdi. akut_turkiye-esnaf-gazetes4
28.11.2016’da gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında yeni görev bölümü yapılmış ve bugüne kadar Genel Sekreterlik görevini sürdürmekte olan Saydun Gökşin Yönetim Kurulu Başkanlığına, Yönetim Kurulu üyesi Ebru Atalay Alp Genel Sekreterliğe, AKUT Kocaeli Ekip Lideri ve AKUT eğitmeni Recep Şalcı ise Yönetim Kurulu üyeliği görevine getirildiler.

AKUT Arama Kurtarma Derneği, 29.11.2016 tarihinde asil üyelerimizin katılımı ile Olağanüstü Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.
Açılış, Yoklama, Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşı’nı takiben İl Dernekler Müdürlüğü tarafından iletilen bilgi neticesinde, derneğin bazı tüzük maddelerinde kanuni prosedüre uyumunun sağlanması amacı ile tüzük maddesi değişiklikleri görüşüldü ve değişiklikler oy birliği ile kabul edildi.

Derneğin tüzüğüne istinaden Yönetim Kurulu tarafından Ali Nasuh Mahruki’nin AKUT Onursal Başkanı olması önerisi Olağanüstü Genel Kurul toplantısında katılan üyelerin oyları ile kabul edildi ve Yapılan Genel Kurul toplantısı sona erdi.

Gerek prensipli ve azimli yapısı gerekse vizyonu ile AKUT’un alanında dünya çapında tanınan ve takdir edilen bir STK olmasında büyük paya sahip olan AKUT Onursal Başkanı Ali Nasuh Mahruki’ye, bugüne dek AKUT”a verdiği, karşılığı ödenemeyecek tüm emekleri için sonsuz teşekkür edildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Saydun Gökşin’e, AKUT Genel Sekreteri Ebru Atalay Alp’e ve Yönetim Kurulu üyesi Recep Şalcı’ya yeni görevlerinde başarı dilek ve temennileri iletildi.

akut_turkiye-esnaf-gazetes akut_turkiye-esnaf-gazetes1 akut_turkiye-esnaf-gazetes2 akut_turkiye-esnaf-gazetes3 akut_turkiye-esnaf-gazetes5 akut_turkiye-esnaf-gazetesi-jpg6 akutn_turkiye-esnaf-gazetesi

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz